فیلمبرداری «آواتار ۲» سرانجام به پایان رسید/ «آواتار ۳» در آستانه تکمیل شدن | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

فیلمبرداری «آواتار ۲» سرانجام به پایان رسید/ «آواتار ۳» در آستانه تکمیل شدن

جیمز کامرون در گفتگویی با آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد صد در صد مراحل فیلمبرداری فیلم «آواتار 2» به پایان رسیده است.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ایندیپندنت، جیمز کامرون روز گذشته ۲۷ سپتامبر اعلام کرد با وجود تاخیرهای صورت گرفته در فرآیند ساخت فیلم «آواتار ۲» سرانجام فیلمبرداری این پروژه به پایان رسیده است.

«آواتار ۲» دنباله فیلم پرفروش سال ۲۰۰۹ «آواتار» است که روند تولیدش سالهاست در جریان است و تاریخ اکران آن نیز ۸ بار به تعویق افتاده است.

کامرون همچنین اعلام کرد فیلمبرداری قسمت سوم «آواتار» که یکی از چهار دنباله در نظر گرفته شده برای فیلم «آواتار» است نیز در آستانه کامل شدن است.

کارگردان «ترمیناتور» در یک تماس ویدیویی با آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد ۱۰۰ درصد مراحل فیلمبرداری «آواتار ۲» انجام شده است.

کامرون گفت: کووید ۱۹ به ما نیز همچون همه ضربه زد، چهار و نیم ماه از زمان تولید فیلم را از دست دادیم و نتیجه این شد که فیلم سال ۲۰۲۲ راهی سینماها شود و البته این به این معنا نیست که ما یک سال اضافی برای به پایان رساندن فیلم وقت داریم زیرا روزی که از «آواتار ۲» خلاص شدیم باید کار به پایان رساندن «آواتار ۳» را انجام دهیم.

در فیلم اصلی «آواتار» سم ورثینگتون، زو سالدانا و سیگورنی ویور بازی می کردند این فیلم در سال ۲۰۰۹ توانست به اولین فیلم تاریخ که بیش از ۲ میلیارد دلار فروش داشته بدل شود این فیلم سالها پرفروش ترین فیلم تاریخ لقب داشت تا اینکه رکوردش بعد از یک دهه توسط فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» شکسته شد.

کامرون در پایان گفت: در حال حاضر در نیوزلند به سر می برم و در حال فیلمبرداری بخش های لایواکشن باقی مانده از فیلم که حدود ۱۰ درصد است، هستم. ما صد در صد «آواتار ۲» و ۹۵ درصد «آواتار ۳» را به پایان رسانده ایم.

«آواتار ۲» مطابق برنامه دسامبر ۲۰۲۲ اکران می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است