۵۰ ساله شدن «داستان عشق»/ رمانسی که همچنان پابرجاست | پایگاه خبری صبا
امروز ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۳

۵۰ ساله شدن «داستان عشق»/ رمانسی که همچنان پابرجاست

فیلم «داستان عشق» ساخته آرتور هیلر دسامبر امسال 50 ساله می شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از دیلی میل، فیلم مشهور و محبوب «داستان عشق» (۱۹۷۰) ساخته آرتور هیلر با بازی رایان اونیل و الی مک گرو و با موسیقی جاودانه فرانسیس لی دسامبر امسال ۵۰ ساله می شود.

رایان اونیل و الی مک گرو دو ستاره فیلم «داستان عشق» به مناسبت پنجاهمین سالگرد این عاشقانه محبوب سینما با مجله «تاون اند کانتری» گفتگویی انجام داده اند.

در بخشی از این گفتگو هر دو بازیگر تاکید می کنند شیمی بین شان همچنان بعد از گذر ۵۰ سال برقرار است.

مک گرو می گوید: یک روز بعد از اکران «داستان عشق» دیالوگ های فیلم در سراسر منطقه، آمریکا و حتی جهان رد و بدل می شد، واقعا شگفت انگیز بود. (دیالوگ: «معنی عشق اینه که هرگز نگی متاسفم.» یکی از مشهورترین جمله های فیلم است.)

گفته می شود دانشگاه هاروارد جایی که شخصیت رایان اونیل در فیلم دانشجوی آنجاست، از سال ۱۹۷۰ به این طرف هرساله برای دانشجوهای جدیدالورود، فیلم «داستان عشق» را نمایش می دهد.

رایان اونیل که برای بازی در فیلم «ماه کاغذی» نیز شناخته می شود، درباره این اثر می گوید: «داستان عشق» همه چیز به من اعطا کرد.

«داستان عشق» که روایتگر عشق پرشور دو جوان به نام‌های جنیفر و الیور است، در سال ۱۹۷۰ بیش از ۱۳۰ میلیون دلار در جهان فروش کرد و توانست ۷ نامزدی اسکار به دست آورد. این فیلم هم اکنون در سرویس هولو و آمازون قابل دسترسی است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است