راهنمایی خرید پیچ اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۹

راهنمایی خرید پیچ اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام

برای آشنایی شما راهکار ویژه و خاص خرید پیج اینستاگرام متن پیش رو را به نگارش درآورده‌ایم.

به گزارش واحد بازرگانی خبرگزاری صبا، باخرید پیج اینستاگرام یکی از بهترین راهکارهای دیده شدن کسب و کارها در شرایط کنونی به شمار می‌رود. کسب و کارهای مختلفی که از اینستا برای دیده شدن خود استفاده می‌کنند، همواره به دنبال روشی برای بازدید بیشتر هستند. به همین منظور خرید پیج اینستاگرام مناسب‌ترین راهکاری است که هر نوع کسب و کاری می‌تواند از آن بهره ببرد، البته بسیاری از افراد هنوز با معنای این عبارت آشنایی ندارند. بنابراین برای آشنایی شما راهکار ویژه و خاص خرید پیج اینستاگرام متن پیش رو را به نگارش درآورده‌ایم، به طور قطع نکاتی که در ادامه‌ی مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد کمک شایان توجهی به صاحبان کسب و کارها در زمینه تبلیغات پر بازده خواهد کرد.

بستر تبلیغاتی اینستاگرام برای کسب و کارها

امروزه اینستاگرام به یکی از پر مخاطب‌ترین نرم افزارهای شبکه‌ی اجتماعی تبدیل شده است، بنابراین بدیهی است که بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارها اینستاگرام را برای تبلیغات خود بر می‌گزینند. اما نکته اینجا است که زمانی تبلیغات در اینستاگرام ارزشمند خواهد بود، که پیج کاری شما فالوور یا دنبال کننده بالایی داشته باشد. انتخاب بسیاری از افراد خرید فالوور اینستاگرام به روش‌های مختلف است تا بتواند تعداد لایک و کامنت پست‌ها را بالا ببرند اگرچه خرید فالوور اینستاگرام بسیار تاثیرگذار است، اما راهکارهای بهتری نیز وجود دارد که می‌توان به راحتی از آن بهره برد.

پایبندی به اصول اینستاگرام الزامی است!

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب دارای قوانین و اصول خاصی است که اگر کاربران از آن پیروی نکنند کنار گذاشته خواهند شد. در گذشته پیج‌های کاری و شخصی برای دیده شدن پست‌ها زحمت زیادی به دوش نمی‌کشیدند، اینستاگرام پست‌ها را بر اساس زمان انتشار برای همه‌ی کاربران به نمایش در می‌آورد. اما در جدیدترین به روزرسانی‌ها الگوریتم اینستاگرام دچار تغییرات چشمگیری شد، بر اساس الگوریتم جدید پست‌ها تنها زمانی به اکسپلور ورود کرده و در معرض دید عموم قرار می‌گیرد که تعداد لایک و کانت بالاتری داشته باشند. در یک بیان ساده این فالوورهای پیج هستند که پیج را معنا می‌بخشند. بنابراین به وضوح روشن است که علت خرید فالوور اینستاگرام فقط و فقط برای بیشتر دیده شدن است.

خرید پیج اینستاگرام، بهترین راهکار برای دیده شدن

امروزه راهکارهای بسیاری برای دیده شدن در اینستاگرام وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها خرید لایک اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام و … است. زمانی که شما صاحب یک پیج قدیمی با تعدادی فالوور مطلوب هستید، اما مایلید افزایش بازدید و کامنت داشته باشید می‌توانید با خرید فالوور اینستاگرام یا خرید لایک اینستاگرام پیج خود را بزرگ‌تر کنید. راهکار ساده‌تر برای بیشتر دیده شدن، خرید پیج‌های آماده است که تعداد قابل توجهی فالوور دارند. بنابراین اگر صاحب کسب و کاری هستید و روی پله‌ی اول تبلیغات قرار گرفته‌اید بهتر است با خرید پیج اینستاگرام کار خود را آغاز کنید. به عبارت دیگر با خرید پیج اینستاگرام با یک تیر دو نشان زده‌اید؛ بدون زحمت فالوور کسب کرده‌اید و بدون نگرانی دیده خواهید شد.

صاحبان هوشمند بسیاری از کسب و کارها بدون تعلل اقدام به خرید پیج اینستاگرام می‌کنند تا راه صد ساله را در یک قدم بردارند؛ چراکه افزایش فالوور در حالت عادی بسیار سخت شده و علیرغم محتوای خوب پیج ممکن است اصلا دیده نشود. البته در صورتی که بعد از خرید پیج اینستاگرام بخواهید تعداد لایک و کامنت بیشتری هم داشته باشید با خرید فالوور اینستاگرام می‌توانید به مقصود خود برسید.

بهترین روش برای خرید پیج اینستاگرام چیست؟

دسته‌ای از کاربران اینستاگرامی برای خرید پیج سراغ کاربرانی می‌روند که فالوورهای بالایی دارند و با پیشنهاد مبلغ بالایی پول پیجشان را خریداری می‌کنند. این روش نه تنها کارآمد نیست، بلکه از نظر اخلاقی نیز درست به نظر نمی‌رسد. در این روش ممکن است ریزش فالوور شدیدی به وجود بیاید؛ چراکه فالوورها دنبال کننده‌ی محتوای پیج قبلی بودند و ممکن است از این کار ناراحت شوند. روش دیگر برای خرید پیج اینستاگرام که ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر است، خرید پیج اینستاگرام از سایت‌های معتبر فروش پیج، فالوور و لایک خواهد بود. سایت‌های فروشنده معمولاً با راه‌اندازی پیج‌های مختلف و افزایش فالوور و لایک از طریق ربات‌های مخصوص، پیج‌های اینستاگرام را در حالت آماده به کار نگاه می‌دارند تا شما در هر حوزه فعالیتی بتوانید کار خود را آغاز کنید. شما می‌توانید یک پیج آماده اینستاگرام را با ۱۰هزار فالوور، ۳۰ هزار فالوور، ۵۰ هزار فالوور و یا حتی ۲۰۰هزار فالوور خریداری کنید، انتخاب وابسته به میزان توان مالی شما خواهد داشت؛ چراکه هرچه تعداد فالوورها بالاتر باشد قیمت خرید پیج اینستاگرام نیز بالاتر خواهد بود.

یک سایت معتبر را برای خرید انتخاب کنید!

بدیهی است که خرید پیج اینستاگرام بین ۴۰۰ تا ۸ میلیون تومان بسته به تعداد فالوور هزینه خواهد داشت، بنابراین هر فرد برای خرید خود نگرانی‌هایی نیز دارد. اقدام درست آن است که یک سایت معتبر را برای خرید پیج اینستاگرام یا خرید فالوور اینستاگرام انتخاب کنید تا نگران مبلغی پرداخت می‌کنید و ریزش فالوورهای پیج نباشید. اما یک سایت معتبر چه خصوصیاتی دارد؟

به طور قطح وبسایتی برای خرید پیج اینستاگرام اعتبار دارد که خود تعداد فالوورهای پیج را تضمین کند و پیج‌هایی مطمئن را به افراد بفروشد. البته می‌بایست توجه داشته باشید که وبسایت انتخابی شما به هیچ وجه حق دریافت مبلغ نامتعارف را نخواهد داشت. به فرض مثال یک وبسایت حق ندارد برای پیجی با ده هزار فالوور مبلغی در حدود ۵ میلیون تومان از شما دریافت کند.

بهترین وبسایت خرید پیج اینستاگرام کدام است؟

در میان وبسایت‌های مختلفی که در زمینه فروش لایک، فالوور و فروش پیج فعالیت می‌کنند یکی از بهترین‌ها وبسایت پیج اینستا می‌باشد. پیچ اینستا نام وبسایت تخصصی است که پیج‌های آماده اینستاگرام را با قیمتی متعارف و مناسب به فروش می‌رساند تا به شما برای پیشرفت کسب و کارتان کمک کند. این وبسایت کاملاً معتبر و مطمئن است و پس از پرداخت مبلغ خرید پیج اینستاگرام نهایتاً طی یک الی دو ساعت پیج به شما تحویل داده خواهد شد. برای تحویل پیج به شما از سوی پشتیبانی سایت پیج اینستا با شما تماس گرفته شده یا طریق پیامک نام کاربری و رمز ورود پیج خریداری شده برای شما ارسال می‌شود.

بعد از تحویل پیج بهتر است رمز ورود، نام و ایمیل خود را وارد کنید تا امنیت پبج برقرار شود. در این صورت می‌توانید در بستری امن و پربازدید به تبلیغات و فعالیت کاری بپردازید…

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • فسیل
  262/217/009/790
 • شهر هرت
  64/192/119/305
 • آهنگ دو نفره
  19/367/400/500
 • کت چرمی
  14/410/164/725
 • نارگیل 2
  107,798,951,700
 • بی مادر
  5/572/502/500
 • آخرین تولد
  3/850/811/000
 • ستاره بازی
  2/470/030/000
 • هولیا
  1/589/474/500
 • هتل
  987/180/000
 • بعد از رفتن
  964/807/500
 • زنبور کارگر
  361/315/000
 • بچه زرنگ
  288/545/000
 • شماره 10
  241/765/000