ماجراهای یک شب شوم برای بچه‌قلدارها | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۷

ماجراهای یک شب شوم برای بچه‌قلدارها

کتاب «همسایه بغلی؛ یک شب شوم برای بچه‌قلدرها» نوشته‌ گری گیزلین با ترجمه‌ عاطفه حق‌وردی از سوی نشر صاد منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری صبا رمان نوجوان «همسایه بغلی؛ یک شب شوم برای بچه‌قلدرها» نوشته‌ گری گیزلین با ترجمه‌ی عاطفه حق‌وردی در نوبت چاپ اول از سوی نشر صاد منتشر شد.

هارولد بلِ دوازده‌ساله در شهر ساحلی کوچکی زندگی می‌کند و روزهای خود را با خواندن کتاب و گشت‌وگذار در پیاده‌روها می‌گذراند ولی نمی‌تواند روی صندلی چرخدار درمقابل شرارت الکس‌ قلدر و نوچه‌هایش مقاومت کند. وقتی فرانک گولز، نویسنده رمان‌های ترسناک به‌همراه دخترانش به همسایگی آن‌ها نقل‌مکان می‌کند، همه‌چیز تغییر می‌کند. هارولد خیلی زود می‌فهمد که زندگی در همسایگی خانواده گولز هرگز نمی‌تواند آرام و طبیعی باشد. در واقع فرانک داستان‌هایش را براساس ماجراهای ماورایی واقعی می‌نویسد! و هارولد با پیدا شدن سنگ مردگان با اتفاق‌های عجیب و جدیدی روبه‌رو می‌شود تا جایی که می‌فهمد این سنگ می‌تواند تاریک‌ترین امیدهای او را تحقق ببخشد!

گری گیزلین نویسنده فرانسوی-اسپانیایی کتاب «بچه قلدرها» است و این کتاب از مجموعه چندجلدی «همسایه بغلی گولز» در ژانر معمایی برای گروه سنی نوجوان است. او مدرک ادبیات و زبان‌شناسی خود را از دانشگاه پاریس دریافت کرده و تاکنون داستان‌های متعددی برای کودکان و نوجوانان نوشته است. سری داستان‌های او با عنوان همسایه بغلی گولز مورد تحسین منتقدان قرار گرفته و همچنین سری جوایز مخاطبان گروه سنی «ج» را به خود اختصاص داده است. اولین جلد از این مجموعه با ترجمه عاطفه حق‌وردی از سوی نشرصاد در ۲۱۶ منتشر شده است.

کتاب را می‌توانید از سایت نشر صاد saadpub.ir و فراکتاب تهیه کنید.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است