«پنج ستاره» بار دیگر میزبان بینندگان می‌شود/ ثبت‌نام ۱۲ هزار نفر | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۳

«پنج ستاره» بار دیگر میزبان بینندگان می‌شود/ ثبت‌نام ۱۲ هزار نفر

سری جدید مسابقه «پنج ستاره» از این پنجشنبه و جمعه، چهار و پنج دی‌ماه ساعت 21 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مسابقه «پنج ستاره» با ساختار جدید در ۴۰ قسمت، از این هفته با هدف حمایت از کالای ایرانی از گروه اجتماعی شبکه پنج و با اجرای ابوالفضل آقاخانی تقدیم مخاطبان شبکه پنج می‌شود.

در آزمون سری جدید مسابقه «پنج ستاره» بیش از ۱۲ هزار نفر ثبت‌نام کردند و شرکت‌کنندگان در آزمون ورودی پس از کسب امتیاز مورد نظر به مسابقه «پنج ستاره» دعوت شدند.

در مسابقه «پنج ستاره» ۲ شرکت‌کننده در پنج مرحله که سه مرحله‌ آن به صورت پرسش و پاسخ و ۲ مرحله آن به صورت عملی خواهد بود، به رقابت خواهند پرداخت و در آخر شرکت‌کننده‌ای که ستاره بیشتری داشته باشد، برنده مسابقه خواهد بود و به مرحله انتخاب جایزه خواهد رفت.

محور سوالات این مسابقه برای شرکت‌کنندگان در حوزه اطلاعات عمومی، تاریخ، ادبیات فارسی، ورزش، علمی، مسائل دینی و… انتخاب شده است.

علاوه بر رقابت نظری شرکت‌کنندگان، بخش بازی‌های عملی نیز در این مسابقه طراحی شده است. جوایز این مسابقه ۲۰ میلیون تومان کمک هزینه خرید کالای ایرانی است.

هر هفته یک مسابقه‌ پیامکی برای بینندگان در نظر گرفته شده است که در پایان هفته از بین کسانی که پاسخ درست سوال را ارسال کنند، به قید قرعه جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت شبکه پنج سیما به نشانی www.tv5.ir و صفحه مسابقه «پنج ستاره» مراجعه کنند.

مسابقه «پنج ستاره» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که به صورت هفتگی هر پنج‌شنبه ‌و جمعه‌ حوالی ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما تماشایی خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است