تولید سری جدید «منم دوستت دارم» برای نوروز ۱۴۰۰ تلویزیون | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۱
مهران رسام به صبا گفت:

تولید سری جدید «منم دوستت دارم» برای نوروز ۱۴۰۰ تلویزیون

تهیه‌کننده «منم دوستت دارم» از تولید سری جدید این مجموعه نمایشی برای نوروز 1400 خبر داد.

مهران رسام تهیه‌کننده مجموعه نمایشی «منم دوستت دارم» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا درباره این مجموعه نمایشی که از دوم دی ماه روی آنتن شبکه سلامت رفته است، بیان کرد: تاکنون ۷ قسمت از این مجموعه روی آنتن رفته است و در کل ما ۹۰ قسمت ۵ دقیقه ای از آن را برای شبکه سلامت تدارک دیده‌ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که ایده «منم دوستت دارم» از کجا آمده است، مطرح کرد: من در گذشته با شبکه سلامت کار کرده بودم و سال گذشته نیز مجموعه «سوریخ» را با نگاه به بهداشت در قالب طنز برای شما سلامت تولید کردیم که مورد استقبال شبکه و مخاطبان واقع شد و بعد از آن سفارش مجموعه نمایشی «منم دوستت دارم» به ما داده شد.

تهیه‌کننده «منم دوستت دارم» با بیان اینکه تولید مجموعه نمایشی ۵ دقیقه‌ای کار سختی است، اظهار کرد: ۶ ماه روی متن این مجموعه کار شده است و در نهایت تصمیم گرفتیم اتفاقات ساده روزمره زندگی را در این مجموعه مطرح کنیم و راهکارهایی را برای حل مسایل ارایه دهیم.

رسام افزود: خداراشاکرم که توانستیم از حضور بازیگران خوبی از جمله امیرحسین صدیق، نگار عابدی، مسعود فروتن، عرفان برزین و ترنم کاظمی در این مجموعه بهره ببریم.

به گفته وی، باوجود آنکه این مجموعه به تازگی روی آنتن رفته است اما توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

تهیه‌کننده «منم دوستت دارم» با اشاره به اینکه تولید سری اول این مجموعه به پایان رسیده است، خاطرنشان کرد: سفارش فصل جدید برای عید نوروز ۱۴۰۰ به ما داده شده است و هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید سری جدید که در ۲۵ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای ساخته خواهد شد، هستیم.

رسام در پایان با بیان اینکه احتمالا این مجموعه در نوروز ۱۴۰۰ هر روز روی آنتن می‌رود، مطرح کرد: بازیگران جدیدی در سری جدید به ما اضافه خواهند شد و هم‌اکنون در حال مذاکره با آن‌ها هستیم اما هنوز حضور کسی قطعی نشده است.

«منم دوستت دارم» با نگاهی به مقوله خانواده و با بهره‌گیری از نظر کارشناسان، سعی دارد با ارایه راهکارهایی مبتنی بر علوم روانشناسی به حل چالش‌های روزمره و در نتیجه تقویت روابط اعضای خانواده کمک کند.

این مجموعه نمایشی در ۹۰ قسمت به صورت روزانه در چهار نوبت، ساعات ۱۴:۵۰، ۱۵:۴۰، ۱۷ و ٢١:۵۰ از شبکه سلامت پخش می شود.

عوامل این مجموعه نمایشی عبارتند از مشاوره پروژه: رضا پورحسین، مشاور کارگردان: علی اصغر آزادان، جانشین تهیه کننده: سید مهدی قائم مقام، سرپرست نویسندگان: مجید پرکار، نویسندگان: جهانگیر شهلایی، بابک طهماسب زاده، سجاد نصیری، فاطمه الوندی، صدیقه پوراسکندر، فاطمه تقاضایی، حانیه فراهانی، مدیر برنامه ریزی: شقایق سامانی، مدیر تصویربرداری: کامران‌حامدی، مدیر تولید: امیرسالار نصیری، موسیقی: فرشاد مشفقی، صدابردار: امیرعباس زاهدی، طراح گریم: سیده سحر موسوی، طراح صحنه و لباس: محسن ارشدی، تدوین و صداگذاری: علیرضا مبارکی، جلوه های ویژه: فرید روشن قیاس، تصویربردار: علی غلامی، دستیار تصویر: سید محمد حسینی، جانشین تولید: مصطفی غزنوی، لباس:‌ فرزانه عبادی، دستیار صحنه: الناز حسن مرشدی، مجری گریم: امین قربانی و ثمین احمدزاده، تدارکات: سامان نظامیوند چگینی، مهدی کوهی، دستیار تدوین: پیمان غلام رضائی، تولید محتوای فضای مجازی: شروین شهابی، همایون خلیلی، مشاور رسانه ای: محمدحسین سرو.

سپیده شریعت رضوی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است