ماجرای تاسیس یک شبکه تلویزیونی توسط شخصیت‌های عروسکی در «شبکه کوچک» | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۴۹

ماجرای تاسیس یک شبکه تلویزیونی توسط شخصیت‌های عروسکی در «شبکه کوچک»

«شبکه کوچک» از جمعه اول اسفند روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.
به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «شبکه کوچک» به تهیه‌کنندگی سیدمسعود صفوی یکی از تازه‌ترین تولیدات شبکه دو سیما در گروه کودک و نوجوان است که از جمعه اول اسفند در جدول پخش برنامه‌های این شبکه قرار می‌گیرد.
داستان راه‌اندازی «شبکه کوچک» که مقیاس کوچکی از یک شبکه تلویزیونی است از جایی شروع می‌شود که شخصیت‌های رئال، عروسکی و انیمیشنی با هم تصمیم می‌گیرند یک شبکه تلویزیونی تاسیس کنند.
بخشی از این شخصیت ها مدیران و گردانندگان شبکه می‌شوند، برخی دیگر نیز بخش‌های مختلف این شبکه از جمله تولید سریال، اخبار، نمایش، گفتگو، استاپ موشن، برنامه عروسکی و … را برعهده می‌گیرند. در فرآیند پیشِ رو کم کم گردانندگان این شبکه تصمیم می گیرند که با مخاطبان نیز ارتباط برقرار کنند و روندی تعاملی با مخاطبان در ادامه ایجاد می‌شود و …
طراحی دکور این مجموعه بر اساس یک شبکه در مقیاس کوچک است و در مساحتی نزدیک به ۳۰۰۰ مترمربع و با ۱۵ دکور مجزا برای آیتم‌های مختلف و زیرساخت‌هایی برای تولید بخش‌های انیمیشنی، عروسکی، استاپ موشن و … این برنامه تولید شده است. با انجام اقدامات زیربنایی از سقف تا کف، هواساز، نور، برق و … این سوله که در شهرک سینمایی غزالی قرار دارد تا سال‌ها قابل استفاده برای تولیدات دیگر خواهد بود.
«شبکه کوچک» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو با مشارکت مرکز پویانمایی صبا تا عید نوروز هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود و در ایام نوروز نیز هر روز طی ۱۵ قسمت پخش خواهد شد.
سیدمسعود صفوی که بیشتر با تولید سریال انیمیشن «شکرستان» شناخته می‌شود تهیه کنندگی و امیرسلطان احمدی کارگردانی و سرپرستی نویسندگان این مجموعه را طی ۲ فصل برای گروه کودک و نوجوان شبکه دو بر عهده دارند.
بخش دیگری از عوامل این مجموعه عبارتند از میثم حیدریان کارگردان تلویزیونی، امیرسلطان احمدی کارگردان هنری، الکا هدایت کارگردان و صداپیشه، رضا طالب زاده مجری طرح، پویان تیمناک و سعیده الله دادی، برنامه ریزان، امین کوششی تصویربردار، سعید کشی پور طراح نور، امیراحمد خوشاب تدوین، سپیده شریفی طراح صحنه، رحمان زمانی آهنگساز، مسلم افشار جلوه‌های ویژه بصری، محمد نوید رحمتی جلوه های ویژه میدانی، شیما بخشنده، مهدی برقعه ای، علی اعتصامی فر، حسین نعیمی ذاکر، حامد ذبیحی، سینا رستگاری، نگار شهبازی، مهتاب تبریزی و عیسی یوسفی پور عروسک گردانان، محمد عسگری، الکا هدایت، آزاده مویدی فر، امیر میرآقا، بهادر مالکی، امیرحسین انصافی، مهدی شاه‌پیری، حامد جعفری کیا و مرتضی مشکات صداپیشگان و مینا سلیمی، مهدی نائینی، طراح عروسک، مهدی خیراندیش و… بازیگران.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • تمساح خونی
  100/867/118/000
 • بی‌بدن
  22/358/841/000
 • سال گربه
  10/639/228/500
 • آپاراتچی
  3/809/166/500
 • پرویز خان
  3/135/337/000
 • نوروز
  2/746/203/000
 • ایلیا جستجوی قهرمان
  2/310/894/500
 • آسمان غرب
  2/022/378/500