مشغول نگارش جلد دوم رمان «ولادت» هستم/ تئاتر این روزها حیات واقعی ندارد | پایگاه خبری صبا
امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۵
سعید تشکری در گفتگو با صبا:

مشغول نگارش جلد دوم رمان «ولادت» هستم/ تئاتر این روزها حیات واقعی ندارد

سعید تشکری می‌گوید این روزها مشغول نگارش جلد دوم رمان «ولادت» است که در آینده‌ای نزدیک از سوی انتشارات نیستان منتشر می‌شود.

سعید تشکری نویسنده، کارگردان و نمایشنامه‌نویس در گفتگو با خبرنگار ادبیات صبا با اشاره به اینکه این روزها مشغول نوشتن است، اظهار کرد: هم اکنون مشغول نگارش جلد دوم رمان «ولادت» هستم که قرار است از سوی انتشارات نیستان منتشر شود.

به گفته وی، احتمالا تا اواخر اردیبهشت ۱۴۰۰ کار نگارش این رمان به پایان می‌رسد و بلافاصله به بازار عرضه خواهد شد.

یکی از نویسندگان سریال «زمانه» درباره دیگر فعالیت‌های خود اظهار کرد: چندی پیش فیلمنامه یک سریال مناسبتی به نام «محرم‌نامه» به من پیشنهاد شد اما به دلیل زمان کمی که برای نگارش آن در نظر گرفته شده بود، از پذیرش آن خودداری کردم.

تشکری ادامه داد: آخرین فیلمنامه‌ای که از من کار شده است، مربوط به سریال «زمانه» بود که حسن فتحی آن را کارگردانی کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه تئاتر رسما این روزها حیات ندارد، گفت: تئاتر این روزها دیگر حیات واقعی ندارد و هر چه درباره آن حرف بزنیم، تعارفی بیش نیست. درباره تئاتر آنلاین نیز باید بگویم که به‌ هیچ‌ وجه برایم قابل درک نبوده است و هیچگاه با آن ارتباط برقرار نخواهم کرد.

نویسنده رمان «ولادت» در پایان تاکید کرد: ایراد کار تئاتر اینجاست که به جای اینکه هنرمندان درباره تئاتر نظر بدهند، مدیران تصمیم گیرنده هستند در حالی که کشورهای صاحب تئاتر راه‌هایی اندیشیده‌اند تا در شرایط کرونایی نیز این هنر زنده بماند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است