پایان تصویربرداری «در کنار پروانه‌ها» تا ۱۰ مهر/ تدوین با پخش سریال پیش می‌رود | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۸

پایان تصویربرداری «در کنار پروانه‌ها» تا ۱۰ مهر/ تدوین با پخش سریال پیش می‌رود

سریال تلویزیونی «در کنار پروانه‌ها» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه‌کنندگی بهروز مفید که از شبکه دو سیما در حال پخش است، به روزهای پایانی تصویربرداری رسید.

به گزارش صبا به نقل از سیمافیلم، تصویربرداری سریال «در کنار پروانه‌ها» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه‌کنندگی بهروز مفید که این روزها از شبکه دو سیما در حال پخش است، روزهای پایانی خود را در لاهیجان سپری می‌کند. تصویربرداری این سریال که هم‌زمان در حال ضبط، تدوین است، دهم مهرماه به پایان می‌رسد. گروه درحال حاضر مشغول ضبط صحنه‌های مربوط به لاهیجان هستند‌.

سریال «در کنار پروانه‌ها» قصه شیرین آشتی رهی با بازی سامرند معروفی با خالق هستی است، او جوانی است که با وجود مشکلات پی در پی در زندگی، رفته رفته با خدایش قهر کرده و همواره از او شاکی و گله‌مند است اما در عمل پیوند، قلب کسی به او داده می‌شود که دوستی خاصی با خالق هستی و موجوداتش داشته و این شروع آشتی رهی با خود و خدایش می‌شود…

در این مجموعه بازیگرانی چون پروانه معصومی، برزو ارجمند، سامرند معروفی، محمود جعفری، خسرو شهراز، مهران رجبی، شهین تسلیمی، کاوه سماک‌باشی، مجید پتکی، الناز اسماعیلی، فرناز زوفا، علی مجلسی، مهرداد بخشی، با حضور بیتا سحرخیز، نسرین بابایی، وحید رحیمیان و نگار عابدی به ایفای نقش می‌پردازند.

سریال «در کنار پروانه‌ها» در ۳۰ قسمت در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تولید می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است