سوگواره «شما» در روزهای پایانی صفر | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۰۶

سوگواره «شما» در روزهای پایانی صفر

برنامه‌های مختلف ترکیبی، مستند و نمایشی با محوریت گرامیداشت روزهای پایانی ماه صفر به همت مراکز استانی صداوسیما روی آنتن شبکه شما می‌روند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، شبکه تلویزیونی شما به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر اعضم حضرت محمد(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، ویژه برنامه‌های مختلفی را با همکاری سیمای مراکز روی آنتن می‌برد.

بر این اساس در پانزدهم مهرماه و همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع)، این شبکه تلویزیونی با همکاری مراکز، برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است که از آن جمله می‌توان به «این روزها» و فیلم تلویزیونی «کویر» از مرکز خراسان رضوی، مرثیه باران، مستند «ایران مشهد (آقای من)»، فرش‌های پرده‌ای از مرکز خراسان رضوی، ارتباط زنده با مرکز فارس در ساعت ۹ صبح و ویژه برنامه زنده «مرثیه آفتاب» از خراسان رضوی در ساعت ۱۰ اشاره کرد.

«آفتاب هدایت» عنوان برنامه دیگری است که به مناسبت سالروز شهادت علی بن موسی الرضا(ع) از ساعت ۱۱:۰۵ و به همت سیمای مرکز البرز روی آنتن می‌رود ضمن اینکه ویژه برنامه «از مدینه به سوی طوس» هم از مرکز اصفهان و به صورت زنده از ساعت ۱۲ پخش خواهد شد.

مرکز خراسان رضوی در ساعت ۱۳:۲۰ با فیلم تلویزیونی «ستاره شرق» باز هم کنداکتور پخش شبکه شما را در اختیار می‌گیرد و سپس مراسم ششمین سالروز شهادت سردار همدانی به همت سیمای مرکز همدان و از ساعت ۱۵ پخش می‌شود.

بینندگان شبکه شما می‌توانند از ساعت ۱۸:۳۰، آیین شام غریبان و شمع‌گردانی حرم مطهر رضوی را به صورت زنده تماشا کنند همچنین در ساعت ۲۲ ارتباط زنده با مرکز فارس برقرار می‌شود و در ادامه و از ساعت ۲۳، فیلم داستانی «گیوه» همین مرکز روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است