حضور میدانی سرپرست معاونت استان‌های صدا و سیما در مناطق زلزله‌زده هرمزگان | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۲۷

حضور میدانی سرپرست معاونت استان‌های صدا و سیما در مناطق زلزله‌زده هرمزگان

محمد مهدی رحمتی سرپرست معاونت امور استان‌های صداوسیما با حضور در استان هرمزگان، ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده، روند پوشش خبری و اطلاع‌رسانی را در این استان از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، محمد مهدی رحمتی سرپرست معاونت امور استان های صداوسیما پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۵ آبان ماه با حضور در استان هرمزگان، از مناطق زلزله‌زده این استان بازدید کرد.

او در جریان این بازدیدها که با همراهی مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز خلیج فارس صورت گرفت، از نزدیک به ارزیابی روند پوشش خبری و اطلاع‌رسانی به مخاطبان توسط این مرکز پرداخت.

سرپرست معاونت امور استان های رسانه ملی با تاکید بر پرداخت خبری مناسب به همه مناطق آسیب ‎دیده بر اساس عدالت رسانه‎ ای، خواستار مطالبه‎ گری صحیح از مسئولان برای رسیدگی سریع به مردم حادثه‌دیده شد.

او همچنین به نمایندگی از رئیس سازمان صدا و سیما، از مرکز خلیج فارس و واحدهای تولیدی مستقر در مرکز و مناطق مختلف زلزله ‎زده که از زمان وقوع حادثه شروع به فعالیت کردند و سلام و خداقوت پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را به آنان ابلاغ کرد.

بازدید از منازل سازمانی صدا و سیما که در پی زلزله اخیر دچار آسیب شده ‎اند، بخش دیگر برنامه‎ های کاری رحمتی بود.

سرپرست معاونت امور استان ها همچنین ضمن قدردانی از اقدامات انجام گرفته رسانه‌ای از نخستین لحظات وقوع حادثه تاکنون و همچنین برنامه‌های پیش‌بینی شده برای اطلاع رسانی به لحظه صحیح و جامع از اقدامات انجام گرفته در کمک به  مردم توسط صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، بر تداوم این روند تا حل مشکلات آسیب دیدگان از زلزله تاکید کرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است