حکم مشاور اجرایی معاونت هنری به الهیار صحرایی اعطا شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

حکم مشاور اجرایی معاونت هنری به الهیار صحرایی اعطا شد

مراسم تودیع حمید قبادی دانا مشاور سابق اجرایی معاونت هنری و معارفه الهیار صحرایی مشاور اجرایی جدید معاونت با حضور محمود شالویی برگزار شد.

به گزارش صبا، مراسم تودیع و معارفه مشاور اجرایی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور مدیران این معاونت امروز ۷ آذر ماه برگزار شد.

در این مراسم، محمود شالویی سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح از خدمات حمید قبادی دانا مشاور سابق اجرایی معاونت قدردانی کرد و حکم الهیار صحرایی مشاور اجرایی معاونت امور هنری به او اعطا شد.

محمود شالویی در تکریم و معارفه مشاوران قبلی و جدید معاونت هنری گفت: در دو ماه اخیر فعالیت ها و برنامه های معاونت امور هنری با انسجام و هماهنگی که در معاونت وجود دارد، تداوم یافت. حمید قبادی فعالیت های مؤثری را در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله در معاونت امور هنری داشته و نظم و انسجام امور اجرایی معاونت، مرهون تلاش های او است. اللهیار صحرایی نیز سوابق متعددی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد و امیدواریم که به ساماندهی بیشتر امور کمک کند.

حمید قبادی دانا مشاور اجرایی سابق معاونت امور هنری در ادامه جلسه بیان کرد: با توجه به ضرورت ها و امکان ساختاری و قانونی سعی شد امور اجرایی، نیروی انسانی و مالی معاونت امور هنری در بخش های مختلف انسجام و ساماندهی پیدا کند که این امر با همکاری مدیران و همکاران معاونت امور هنری، مؤسسات و انجمن ها محقق شده است. تلاش شد در شرایط مختلف با دشواری هایی که گاهی وجود داشت، با همکاری و تعامل فعالیت ها و برنامه ها تداوم یابد. برای آقای صحرایی نیز در این مسئولیت، آرزوی توفیق دارم.

الهیار صحرایی مشاور اجرایی معاونت امور هنری نیز اظهار کرد: هر سازمانی از جمله معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تحقق اهداف، به برنامه ریزی، تخصیص اعتبار براساس برنامه ها و منابع مختلف انسانی، سخت افزاری و نرم افزاری نیاز دارد. سعی می شود فعالیت های معاونت با معیارهای دقیق در راستای اهداف، برنامه ریزی و با اجرای بهتر، ساماندهی شود. برای آقای قبادی که سابقه آشنایی ما به سال ها قبل برمی گردد، آرزوی توفیق دارم.

مدیران معاونت امور هنری نیز از خدمات حمید قبادی مشاور سابق اجرایی معاونت قدردانی کردند.

الهیار صحرایی دارای مدرک دکتری مدیریت راهبردی فرهنگی و از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که تاکنون سمت هایی را در بخش های مختلف این وزارتخانه ازجمله معاونت دفتر برنامه ریزی و آموزش های فرهنگی و هنری، معاونت دفتر مدیریت راهبردی فرهنگ و هنر و معاونت دفتر مطالعات و برنامه ریزی داشته است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است