روش های رزرو مسافرخانه ارزان تهران | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

روش های رزرو مسافرخانه ارزان تهران

ارزان بودن هتل ها برای خیلی از کسانی که مدام در حال سفر هستند نیز بسیار پر اهمیت است.

به گزارش واحد بازرگانی صبا، رزرو مسافرخانه در تهران یا هتل می تواند به چند اصل مهم بستگی داشته باشد که از آن میان می توان به بودجه مورد نظر، سبک سفر و ذائقه فرد اشاره کرد. تفاوت مسافرخانه ها با هتل ها از نظر برخی از زمین تا آسمان است و از نظر برخی که مصرف گرایی را از شیوه و سبک زندگی خود حذف کرده اند آنقدرها هم نیست.

از نظر آنها یک مسافر یا گردشگر از یک اقامتگاه یک جای خواب می خواهد و تمام. و دیگر امکاناتی که در هتل تعبیه می شوند، اضافی و نمادی از مصرف گرایی هستند که به راحتی می توان آنها را حذف کرد و تنها موارد مهم و ضروری که شامل تخت و سرویس بهداشتی و حمام می شود را نگه داشت. به این ترتیب، استفاده از مسافرخانه بسیار هم کارآمدتر از هتل خواهد بود. اسنپ روم جای مناسبی است که می توانید یک مسافرخانه خوب و مناسب را برای خود پیدا کنید.

مزایای رزرو مسافرخانه در تهران در مقایسه با هتل

رزرو مسافر خانه تهران برای طرفدارانش مزایایی را به همراه خواهد داشت. یکی از مهم ترین مزیت های آن معاشرت با آدم ها از نزدیک است.

برای آنها که علاقه مند به آشنایی با فرهنگ ها، قومیت ها و ملیت های مختلف هستند، این مسئله می توان حتی مهم هم باشد. البته امروزه مسافرخانه های زیادی هستند که در داخل اتاق دارای سرویس بهداشتی و حمام هستند و از تعاملات مهمانان با افراد دیگر ساکن در آن کاسته اند.

برخی که تا به حال پایشان را به مسافرخانه نگذاشته اند فکر می کنند که ارزان بودن مسافرخانه به علت کثیف و نامرتب بودن آن است. در صورتی که از آنجا که این اقامتگاه ها از ایده آل ترین جاها برای مسافران هستند، در حال رقابت با یکدیگرند و در تمیزی گوی سبقت را از هم ربوده اند.

در زمان انتخاب مسافرخانه ارزان در تهران این حق به مسافران داده می شود که هم اتاقی را از جنسیت خود و هم سن و سال انتخاب کند تا معاشرت برای او راحت تر و همراه با لذت بیشتر باشد.

مسافرخانه ارزان در تهران

برخی از تفاوت های مسافرخانه با هتل

در زمان رزرو مسافرخانه در تهران این مسئله که اتاق ها چند نفر ظرفیت دارند توجه شما را جلب خواهد کرد. اتاق ها در مسافرخانه به شکل چهار تخته، شش تخته، هشت تخته، ده تخته و یا حتی بیشتر هستند.

اگر شما از افرادی هستید که تحمل افراد زیاد را ندارید می توانید به سراغ اتاق های چهار تخته بروید، اما اگر معاشرت را دوست دارید و شنیدن خاطرات از زبان دیگران بر لذت اقامت شما می افزاید، می توانید اتاق های بزرگ تر با تعداد بیشتر را انتخاب کنید. اتاق های هتل ها هم می توانند از یک نفر تا چند نفر را در خود جای دهند. اتاق های با ظرفیت تعداد بالا در هتل معمولاً به شکل سوئیت هستند.

در هتل ها می توان مدارک مهم را در صندوق امانات در هتل یا در داخل اتاق گذاشت. این امکان در بسیاری از مسافرخانه ها نیز فراهم شده است. یک صندوق یا کمد قفل دار که گاهی به قدری بزرگ است که می توان چمدان یا کوله را در آن گذاشت، برای تأمین امنیت وسایل در نظر گرفته شده است.

رزرو مسافرخانه ارزان در تهران این نوید را به شما می دهد که در برخی از این نوع اقامتگاه ها امکان پخت غذا وجود دارد که خود نوعی صرفه جویی در هزینه های سفر است و شما را از شر خوردن های غذاهای بیرون راحت می کند. این امکانی است که هرگز در یک هتل از آن برخوردار نخواهید شد.

مهم ترین مزیت رزرو مسافرخانه در تهران

اما با همه این ها مهم ترین مزیت رزرو مسافرخانه در تهران، ارزان بودن آن است. با توجه به قیمت مسافرخانه در تهران و مقرون به صرفه بودن مسافرخانه ها نسبت به هتل ها به ویژه در حال حاضر که وضعیت اقتصادی کشور نابسامان است، می توان بهترین گزینه برای اقامت به صورت موقت باشد. حتی یک اتاق بسیار معمولی در یک هتل ارزان قیمت و کم ستاره از یک مسافرخانه گران تر تمام می شود.

ارزان بودن هتل ها برای خیلی از کسانی که مدام در حال سفر هستند نیز بسیار پر اهمیت است. جهانگردها جزء این دسته محسوب می شوند. برای چنین افرادی که کوله بر دوش از این شهر به آن شهر و از این کشور به یک کشور دیگر می روند، هزینه در اولویت قرار دارد و آنها ترجیح می دهند هزینه ای را که بابت هتل پرداخت می کنند برای دیدن جاهای دیگر در دنیا صرف کنند. رزرو مسافرخانه ارزان در تهران بهترین گزینه برای اقامت عاشقان سفر است تا بتوانند به راه پر فراز و نشیب خود ادامه دهند.

رزرو مسافرخانه ارزان در تهران

با اسنپ روم از مزایای بیشتری برخوردار شوید

رزرو مسافرخانه در تهران دارای مزایایی است که آنها را در هتل نخواهید یافت. اما رزرو با اسنپ روم برای شما مزایای بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. یکی از آنها کنسلی رایگان است که در هیچ کجا چنین امکانی وجود ندارد. بعد از کنسل کردن رزرو اتاق هر هتل از هر جایی، مبلغی به عنوان خسارت از شما کسر خواهد شد. اما در اینجا با چنین مشکلی مواجه نخواهید بود و پول شما بعد از عوض شدن تصمیمتان در عرض ۷۲ ساعت به حسابتان برگشت داده خواهد شد.

شما به طور حتم ارزان ترین محل اقامت ممکن را در آن خواهید یافت و دست خالی بر نخواهید گشت. در ضمن، یک کد تخفیف به مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان برای جا به جایی با خودروهای اسنپ نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • انفرادی
  316,156,036,00
 • بی صدا حلزون
  939,875,00
 • سگ بند
  363,094,505,94
 • سلفی با دموکراسی
  949,435,00
 • قدغن
  2,225,545,00
 • لامینور
  14,275,485,00
 • بدون قرار قبلی
  5,966,737,50
 • مغز استخوان
  20,655,025,00
 • علفزار
  59,422,775,00
 • سلفی با دموکراسی
  188,855,00
 • روز صفر
  89,222,280,00
 • مجبوریم
  14,725,890,00
 • والدین امانتی
  1,535,895,00
 • پسران دریا
  148,265,00