تقویت زیرساخت‌ها و آموزش تئاتر اولویت ما در سال ۱۴۰۱ است/ گزینشی تئاتر نمی‌بینم | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با صبا:

تقویت زیرساخت‌ها و آموزش تئاتر اولویت ما در سال ۱۴۰۱ است/ گزینشی تئاتر نمی‌بینم

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره برنامه حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تئاتر توضیحاتی را ارایه داد.

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار تئاتر صبا درباره افتتاحیه چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در شهر یزد عنوان کرد: من از هنرمندان یزدی و از استاندار محترم و همه دلسوزان فرهنگ و هنر در این استان تشکر می کنم که شرایط بسیار خوبی را با همه مشکلات برای برگزاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر فراهم کردند.

او افزود: امیدوارم تلاش این هنرمندان مقبول باشد و اهالی فرهنگ و هنر با استقبالی که در شب افتتاحیه جشنواره ازین برنامه داشتند شاهد روزهای خوبی در تئاتر باشیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره برنامه این وزاتخانه برای حمایت از تئاتر اظهار کرد: ما به صورت جدی در برنامه سال آینده، هم در حوزه زیرساختی و هم در حوزه آموزش از تئاتر حمایت خواهیم کرد.

اسماعیلی تاکید کرد: به امید خدا با میدان‌داری اهالی تئاتر اتفاقات بسیار خوبی برای این هنر رقم خواهد خورد.

او با اشاره به حضور خود برای تماشای برخی از آثار نمایشی گفت: انتخاب حضور من برای تماشای نمایش ها به صورت گزینش اثر نیست هر نمایشی که به زمان من بخورد و خودم هم احساس کنم که نمایش جذابیتی دارد، شرکت می کنم.

محمدمهدی اسماعیلی در پایان گفت: خود را موظف می‌دانم که از همه هنرمندان و همه اهالی عرصه نمایش دفاع و حمایت کنم.

نگار امیری

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است