پرسپولیس برای سهمیه آسیا می‌جنگد/ پخش زنده رقابت‌های ورزشی در تلویزیون | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

پرسپولیس برای سهمیه آسیا می‌جنگد/ پخش زنده رقابت‌های ورزشی در تلویزیون

شبکه‌های تلویزیونی شما، ورزش و سه سیما امروز 29 اردیبهشت با پخش زنده 6 رقابت ورزشی میزبان مخاطبان خود هستند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، شبکه‌های تلویزیونی سه، ورزش و شما امشب ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۶ رقابت ورزشی را تحت عنوان رقابت‌های هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال ایران و رقابت‌ جام باشگاه‌های آسیا والیبال را به‌صورت زنده پوشش می‌دهد.

سه رقابت بین باشگاه‌های اربیل عراق و راتچاسیما تایلند، پیکان ایران و تاراز قزاقستان و شهداب ایران و سانتوری ژاپن به ترتیب ساعت‌های ۱۰، ۱۶ و ۱۹ از شبکه ورزش سیما پخش می‌شوند و دو نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا به مصاف رقیبان خود می‌روند.

شبکه سراسری شما هم با پخش زنده رقابت حساس دو تیم سپاهان اصفهان و شهر خودرو مشهد را پخش می‌کند که ساعت ۲۰ از این شبکه تلویزیونی پخش می‌شود. سپاهان در صورت پیروزی در این رقابت و همزمان با شکست پرسپولیس به مقام دوم لیگ برتر فوتبال ایران صعود می‌کند.

پرسپولیس و استقلال تهران هم امشب ۲۹ اردیبهشت به مصاف رقبای خود می‌روند و شبکه سه سیما رقابت این باشگاه‌ها را به‌صورت زنده در برنامه «گزارش ورزشی» پخش می‌کند.

دو باشگاه تراکتور تبریز و پرسپولیس تهران در حضور هواداران خود ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند. سیدرضا مهدوی، امیررضا آشورماهانی، احد سلطانی و فرزاد منصوری داوری این رقابت را انجام می‌دهند.

پرسپولیس درصورت پیروزی در این رقابت عنوان دومی لیگ برتر ایران را برای خود تثبیت می‌کند و سهمیه حضور در جام باشگاه‌های آسیا را کسب خواهد کرد.

استقلال تهران که با پیروزی در برابر فولاد خوزستان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال عنوان قهرمانی لیگ برتر ۱۴۰۰-۱۴۰۱ را کسب کرده است، در رقابتی تشریفاتی ساعت ۲۱:۱۵ به مصاف  آلومینیوم اراک می‌رود.

محمد کفیلی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است