همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران با شبکه پنج برای تولید فیلم و سریال | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران با شبکه پنج برای تولید فیلم و سریال

گروه تلویزیونی شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران و شبکه پنج سیما برای تولید فیلم و سریال و پخش برنامه‌های مناسبتی همکاری می‌کنند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی، در راستای سیاست بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تولید فیلم و سریال برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، همکاری مشترک گروه تلویزیونی شاهد با شبکه پنج سیما افزایش پیدا می‌کند.

بر این اساس طی نشستی که با حضور سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما، رسول آذرسرا مدیرگروه معارف شبکه پنج سیما و سیدمرتضی حسینی مدیر گروه تلویزیونی شاهد، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران و میثم مرادی رییس اداره هنری بنیاد تهران برگزار شد، کمیسیون هنری در بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و شهرستان‌های تهران که در زمینه تولیدات سینمایی و سریال فعالیت می‌کند، شکل گرفت.

همچنین در این نشست مقرر شد که نسبت به تولید برنامه‌های مناسبتی و تلویزیونی با بنیاد تهران بزرگ و شهرستان‌های تهران اقدام شود.

گروه تلویزیونی شاهد یکی از گروه‌های برنامه‌ساز تلویزیون است که بیش از ۳ دهه آثار هنری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تولید و از شبکه‌های سراسری سیما و مراکز صداوسیمای استان‌ها پخش می‌کند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است