1

فیلمبرداری «اوپنهایمر» کریستوفر نولان به پایان رسید

به گزارش صبا به نقل از ورلدآو ریل، فیلمبرداری فیلم «اوپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان که در ماه فوریه امسال آغاز شده بود، این هفته در کالیفرنیا به پایان رسید. فیلمبرداری این فیلم با حضور کیلین مورفی در نقش اصلی پنج ماه به طول انجامید.

با توجه به تاریخ اکران تعیین شده برای این فیلم که جولای 2023 است به نظر می رسد نولان نزدیک به یک سال قرار است برای مراحل پس از تولید فیلم وقت بگذارد.

این فیلم با بودجه ای بیشتر از 100 میلیون دلار ساخته شده است و یونیورسال بعد از قطع همکاری میان نولان و وارنر به عنوان شریک تجاری جدید این فیلمساز، کار تهیه فیلم را برعهده دارد.

«اوپنهایمر» اولین فیلمی است که فیلمبرداری آن به صورت آنالوگ سیاه و سفید آیمکس انجام می شود. گزارش های متفاوتی مبنی بر اینکه آیا کل فیلم یا تنها بخش هایی از آن سیاه و سفید خواهد بود، وجود دارد با این حال مشخص نیست رنگ کلی فیلم چگونه است.

کمپانی یونیورسال قرار است فیلم «اوپنهایمر» را که از بازیگرانی چون کیلین مورفی، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، امیلی بلانت، فلورنس پیو، رامی ملک، بنی سفدی، جاش هارتنت، دین دیهان، جک کواید و کنت برانا بهره می برد، روز ۲۱ جولای ۲۰۲۳ در سینماهای آمریکا روی پرده ببرد.

انتهای پیام/