کودکان در عید غدیر اسباب‌بازی هدیه می‌دهند/ وعده ما میدان ولیعصر | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

کودکان در عید غدیر اسباب‌بازی هدیه می‌دهند/ وعده ما میدان ولیعصر

مرکز موسیقی مأوا به مناسبت فرارسیدن دهه ولایت و عید غدیر خم پویش «نذر اسباب بازی» را برگزار می‌کند.

به گزارش صبا، مرکز موسیقی مأوا به مناسبت فرارسیدن دهه ولایت و عید غدیر خم، با همکاری هیأت‌های مذهبی و گروه‌های مردمی، پویشی برای گروه سنی کودک و نوجوان با عنوان «نذر اسباب بازی» برگزار می‌کند. هدف اصلی از برگزاری این پویش‌ها راه‌اندازی جریان‌های مردمی حول محور سرود و ارزش‌های اسلامی و اجتماعی است.

در این پویش بناست کودکان به عشق امیرالمومنین(ع) و با تأسی از مشی و منش ایشان، از بین اسباب‌بازی‌های خود یکی را به عنوان هدیه به دیگر کودکان هدیه دهند تا کمک‌رسان کودکان مناطق محروم، نیازمند، ایتام و سرطانی‌ها باشند. در این راستا کودکان می‌توانند اسباب‌بازی‌های خود را در روز عید غدیر به محل میدان ولیعصر(عج) ببرند و تحویل دهند.

ترویج روحیه فداکاری و ایثارگری در کودکان و نوجوانان، ایجاد فضای شاد در عید غدیر برای کودکان و آشنایی کودکان با امام علی علیه‌السلام از دیگر اهداف این پویش است.

علاوه بر اهدای اسباب‌بازی، مردم و خیرین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۳۶۱۰۲۹۵۸ یا کد دستوری #۶۹۶۹۷۸۰ به نام خیریه همدردی هیأت ریحانهالنبی(س) واریز کنند تا با مبالغ جمع‌آوری شده کتاب خریداری شده و به دست کودکان نیازمند برسد.

برای این پویش، نماهنگی نیز با عنوان «هدیه اسباب بازی» با نوای رضا هلالی و محمدحسین پویانفر براساس شعری از حمید رمی تولید شده است.

یکی دیگر از بخش‌های این پویش ارسال ویدیو از خوانش سرود «هدیه اسباب بازی» توسط کودکان است که علاقه‌مندان می‌توانند در این بخش اسباب بازی یا عروسک دلخواه خود را برای هدیه به یک کودک انتخاب کنند و فیلمی با این مضمون که «این اسباب بازی را برای شرکت در پویش هدیه اسباب بازی به عشق مولا علی به هدیه می دهم.» گرفته و به آدرس Hamseday_aseman@ در فضای مجازی ارسال کنند.

مخاطبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره ۰۹۹۰۴۶۴۵۳۲۵ در پیامرسان واتساپ پیام دهند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است