پردیس سینمایی‌ «مهر همافران نوشهر» ۵ مرداد افتتاح می‌شود | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۷

پردیس سینمایی‌ «مهر همافران نوشهر» ۵ مرداد افتتاح می‌شود

در پی ساخت چندین سینما توسط موسسه بهمن سبز، پردیس سینمایی مهر همافران نوشهر با حضور مسئولان افتتاح می شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، پردیس سینمایی «مهر همافران نوشهر» در ادامه افتتاح سینماهای فاز دوم طرح توسعه حوزه هنری با شعار دوباره سینما از ۵ مردادماه ۱۴۰۱ به شکل رسمی افتتاح می شود و به چرخه اکران می‌پیوندد.

حوزه هنری به عنوان یکی از متولیان ساخت سالن‌های سینمایی از ابتدای تابستان تا پایان این فصل همزمان با پایان یافتن فاز دوم طرح توسعه سینماهای کشور، ۹۲ سالن به مجموعه سالن‌های سینمایی کشور اضافه می کند. پس از افتتاح دو پردیس سینمایی «مهر قدس همدان» و «مهر وحدت گنبد»، این بار نوبت به بازگشایی پردیس سینمایی مهر همافران نوشهر رسیده است که در مجتمع تجاری همافران قرار دارد.

کار ساخت و تجهیز این پردیس سینمایی توسط موسسه بهمن سبز انجام شده و با ظرفیت ۱۷۰ صندلی از ۵ مرداد ماه ۱۴۰۱ آغاز به کار می‌کند.

در حال حاضر این پردیس که تنها سینمای مدرن شهر نوشهر محسوب می‌شود، دارای چهار سالن به نام‌های دریا با ۵۸ صندلی، سالن ساحل با ۴۲، سالن صدف با ۴۸ و سالن رنگین کمان ویژه کودکان و نوجوانان با ۲۲ صندلی است و در مجموع شامل ۱۷۰ صندلی با امکانات به روز اعم از پروژکتور لیزر جهت نمایش، سیستم صوت، صندلی‌های VIP و فضاهایی مثل کافی شاپ، کتابسرا، بوفه و گالری می شود که پس از طی مراحل قانونی نهایی به بهره‌برداری رسیده است و درخدمت مردم نوشهر قرار می گیرد.

آیین افتتاح پردیس سینمایی مهر همافران، چهارشنبه ۵ مرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ با حضور مسئولان کشوری و استانی و همچنین جمعی از هنرمندان در نوشهر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است