آمار هفتگی فروش و تماشاگران ۸ نمایش اعلام شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

آمار هفتگی فروش و تماشاگران ۸ نمایش اعلام شد

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تئاتر‌شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاترشهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام و تفکیک شد.

نتایج به دست آمده از آمار فروش و تماشاگران به شریح زیر است:

نمایش «شکوفه های گیلاس» به کارگردانی سیدمحمد مساوات که از ۳۰ تیرماه اجرای خود را در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان آغاز کرده است، تا به امروز با مجموعه ۱۵ اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان) و میزبانی از ۶ هزار و ۸۳۲ تماشاگر به فروشی معادل ۷۴۶ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «آلنده نازنین» به کارگردانی محمد برهمنی که از روز ۱۷ تیرماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر آغاز کرده است تا امروز با مجموع ۲۶ اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) ۳ هزار و ۳۳۸ تماشاگر و ۲۴۸ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی نیز که از روز ۲۴ تیرماه اجرای خود را در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرده تاکنون (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) ۲۱ نوبت اجرا و میزبانی از یک هزار و ۹۰ تماشاگر به فروشی معادل ۶۱ میلیون ۳۱۳ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «الکترا» به کارگردانی فرزاد امینی که از روز جمعه ۷ مردادماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه رفت، با ۹ اجرا ، ۴۳۸ تماشاگر و (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۲۴ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان هزار تومان رسیده است.

نمایش «جانور» به کارگردانی کیانوش ایازی که از روز ۲۱ مردادماه در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته بود با مجموع یک اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف دار و مهمان) و ۲۵ تماشاگر یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «پایین گذر سقاخانه» به کارگردانی رضا بهرامی هم که از ۲۰ مردادماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ نفر روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف دار و مهمان) دو نوبت اجرا و ۱۸۵ تماشاگر به فروش ۷ میلیون و ۵۳۴ هزار تومانی دست پیدا کرده است.

نمایش «غول نخود فرنگی» به کارگردانی حسین فدایی‌حسین هم که از روز ۹ تیرماه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار هنرروی صحنه رفت، تاکنون با مجموع ۲۴  اجرا و ۳ هزار و ۶۲ تماشاگر (با احتساب  ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۷۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تو مان دست یافته است.

نمایش «پنگوئن ها» به کارگردانی زیبا برجی‌فلاح نیز که از روز جمعه ۱۰ تیرماه اجرای خود را با قیمت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه یرده است، تاکنون با مجموع ۲۵ اجرا و ۳ هزار و ۶ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام‌بها، نیم‌بها، تخفیف‌دار و مهمان) به فروشی معادل ۶۶ میلیون و ۶۱۴ هزار تومان دست پیدا کرده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • ابلق
  161,497,617,50
 • بانک زده ها
  12,306,472,50
 • برای مرجان
  1,209,355,00
 • پسر دلفینی
  110,468,215,00
 • پیتوک
  2,336,060,00
 • تی تی
  195,887,477,50
 • رویای سهراب
  529,620,00
 • شب طلایی
  2,703,990,00
 • کوزوو
  10,761,800,00
 • تارا
  62090000
 • درخت خاموش
  8394000