ماموریت‌های شبکه پنج سیما بازتعریف شود | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹
معاون سیما در بازدید از شبکه پنج سیما عنوان کرد:

ماموریت‌های شبکه پنج سیما بازتعریف شود

معاون سيما درباره فعالیت شبکه پنج سیما گفت که این شبکه بايد با رويكرد شبكه استانى، نیازسنجی، مخاطب شناسی، سبد متنوعى از محصولات رسانه اى را ارائه كند.

به گزارش صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، جمعی از مدیران سیما از شبکه پنج سیما بازدید کردند و به گفتگو نشستند.

محسن برمهانى معاون سیما در جمع مدیران شبکه تهران گفت: در دوره تحولى انتظارمان از شبکه پنج سیما کارکرد یک شبکه استانى است که گستره فعالیتش تهران بزرگ و شهرستان‌هاى استان تهران است.

وى با مرور روند گذشته شبکه پنج و تولیدات فرهنگساز آن افزود: خوشبختانه شبکه تهران فراگیرى یک شبکه عمومى و ملى را دارد و باید از این فرصت و نیز ظرفیت جریان سازى کلانشهر تهران براى سایر شهرهاى بزرگ براى جذب بیشتر و جلب رضایت مخاطبان بهره برد.

برمهانى خطاب به مدیران شبکه تصریح کرد: در قامت یک شبکه استانى در معاونت سیما، باید با رویکرد شبکه استانى و نیازسنجی و مخاطب شناسی، سبد متنوعى از محصولات رسانه اى ارائه کنید.

وى بر حضور موثر مدیران شبکه در جلسات و تصمیمات استانى تاکید کرد و گفت: این امر در راستاى تقویت هویت شبکه لازم است و از طرف دیگر تعامل شما با دستگاه هاى خدمتگزار همچون استاندارى، شهردارى و… برکات و فواید دارد.

برمهانى هم‌افزایى بین‌شبکه‌اى را جزو راهبردهاى دوره جدید صداوسیما جمهوری اسلامی ایران برشمرد و عنوان کرد: یکى از این همکارى هاى بین شبکه اى به دلیل توجه و انس بیشتر ایرانیان خارج از کشور به پایتخت با شبکه جهانى جام جم مى تواند شکل بگیرد که نیازمند طراحی رسانه ای است.

معاون سیما در پایان ابراز امیدوارى کرد و گفت: سیاستگذاری جدید در راستای بازتعریف ماموریت اصلی شبکه و نیز تقویت برنامه هاى گفتمانى انقلاب در یک فاصله زمانی مشخص و به طور معنادار روى آنتن شبکه تهران نمود پیدا کند.در این دیدار سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما به رویکرد استانی و شهروند محور شبکه تهران تاکید کرد و گفت: برنامه هایی نظیر «تهران بیست»، «در شهر»، «در استان»، «شب فیروزه ای»، «شهر امن»، «نوروز در راه است»، «داستان یک شهر»، «جشن رمضان»، «خنده رو»، «قرار بهشت»، «تهرانگرد»، «تهران ۱۴»، «سلام تهران»، «به خانه بر می گردیم» و «گزارش های کوتاه خبرنگاران مردمی» و… تنها تعداد انگشت شماری از ده ها برنامه این شبکه هستند که با هدف اطلاع رسانی از رویداد های فرهنگی، هنری، اجتماعی پایتخت و همچنین پیگیری درخواست های شهروندان و مردم استان، انعکاس و به تصویر کشیدن اقدامات و تلاش های مسئولان استان تهران روی آنتن این شبکه می روند.

وی به حضور دائمی و پر رنگ شبکه پنج سیما در جلسات متعدد و پرشمار استانی اعم از شورای تامین استان، ستاد استانی کرونا، قاچاق کالا و ارز، عفاف و حجاب، کارگروه های اجتماعی، فرهنگی، مذهبی، سیاسی، امنیتی، مبارزه با مواد مخدر، خانواده و… اشاره و خاطرنشان کرد: ضمن حضور نمایندگان این شبکه در جلسات متعدد و پرشمار دستگاه های مختلف شهری و استانی، تلاش می کنیم در راستای سیاست ها و ضوابط صداوسیما جمهوری اسلامی و همچنین شبکه تهران، تعاملی سازنده و روابط گسترده تری با مسئولان استانی داشته باشیم.

در این دیدار سایر مدیران شبکه تهران ضمن معرفی و تشریح فعالیت های گروه های برنامه ساز، اهداف برنامه های روی آنتن را تبیین و دستاوردهای هر برنامه را نیز یادآور شدند.

همچنین معاون سیما ضمن بازدید از گروه هاى برنامه ساز و بخش هاى ستادى شبکه تهران به همکاران این شبکه خداقوت گفت.

در این بازدید، کوروش مفاخرى رییس مرکز طرح، برنامه و ارزیابى، سید باقر حاجى سید رضى رییس مرکز تولید و فنى، مرتضى طاهرى سرپرست مالى و ادارى، سعید سلطانى مشاور اجرایى و مدیر دفتر و حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومى سیما نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • ابلق
  161,497,617,50
 • بانک زده ها
  12,306,472,50
 • برای مرجان
  1,209,355,00
 • پسر دلفینی
  110,468,215,00
 • پیتوک
  2,336,060,00
 • تی تی
  195,887,477,50
 • رویای سهراب
  529,620,00
 • شب طلایی
  2,703,990,00
 • کوزوو
  10,761,800,00
 • تارا
  62090000
 • درخت خاموش
  8394000