مسئولان کمیته‌های بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون معرفی شدند | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۳۶

مسئولان کمیته‌های بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون معرفی شدند

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی مسئولان کمیته‌های بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون را معرفی کرد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، محمود مروج معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و رییس بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در احکامی جداگانه مسئولان پنج کمیته حراست، مالی و پشتیبانی، روابط عمومی و امور بین‌الملل و علمی و اجرایی جشنواره را معرفی کرد.

 بر اساس این احکام که از سوی محمود مروج ابلاغ شده است، مهدی بشیری‌گودرزی به عنوان مسئول کمیته حراست، قاسم سلیمانی به عنوان مسئول کمیته روابط عمومی و امور بین‌الملل، افسون امینی به عنوان مسئول کمیته اجرایی، لیلا کمالی به عنوان مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و سیده‌نسرین سجادیان به عنوان مسئول کمیته علمی جشنواره معرفی شدند.

در حکم رییس بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی برای مسئولان کمیته‌ها اظهار امیدواری شده است تا با توکل به خداوند و استفاده از تجربیات، توانمندی و تعامل با دبیر جشنواره در چارچوب وظایف محوله موفق باشند.

بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذر ۱۴۰۱ همزمان با شب یلدا برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای مطالعه فراخوان و ثبت‌نام در آن به پایگاه جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است