«فصل شیدایی» در قم روی صحنه می‌رود | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

«فصل شیدایی» در قم روی صحنه می‌رود

نمایش میدانی «فصل شیدایی» به کارگردانی سعید اسماعیلی و تهیه کنندگی علیرضا کوهفر از هفتم مهرماه برای اولین بار در شهر مقدس قم روی صحنه می رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، بیست و یکمین فصل از اجرای نمایش میدانی «فصل شیدایی» به کارگردانی سعید اسماعیلی و تهیه کنندگی علیرضا کوهفر از هفتم مهرماه به مدت ۱۵ شب درشهر قم روی صحنه می‌رود.

نمایش «فصل شیدایی» قرار است هر شب میزبان ۶ تا ۸ هزار مخاطب از سراسر استان قم باشد. این نمایش روایتی زنده از ۳ فصل «انبیا»، «حوادث صدر اسلام» و «معاصر» است که از هبوط حضرت آدم تا ظهور امام زمان (عج) را مرور می کند.

از ویژگی های این نمایش بومی سازی داستان آن متناسب با رویدادهای تاریخی مذهبی شهر محل برگزاری است که اجرای شهر مقدس قم نیز از این ویژگی برخوردار است.

رسالت بوذری که نویسنده نمایش «فصل شیدایی» است نیز به عنوان راوی در این نمایش حضور دارد.

«فصل شیدایی» ۲ بار جایزه مهمترین رویداد هنری سال را دریافت کرده است و عنوان پرمخاطب‌ترین اثر نمایشی کشور را دارد که تاکنون پس از اجرا در بیست شهر کشور، بیش از سه میلیون نفر مخاطب آن بوده اند.

نمایش «فصل شیدایی» محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است که «موسسه مُهَنّا» این پروژه را به عنوان مجری طرح، به سفارش ستاد کنگره ملی شهدای استان قم به صحنه خواهد برد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است