فراخوان شرکت در بخش اصلی جشنواره سینمای جوان ایستاتیس منتشر شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۹

فراخوان شرکت در بخش اصلی جشنواره سینمای جوان ایستاتیس منتشر شد

فیلمسازانی که در دو بخش فیلم کوتاه و عکس دارای آثار تجربی هستند، می‌توانند در بخش مسابقه اصلی شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد ثبت‌نام کنند.

به گزارش صبا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ایستاتیس که به همت انجمن سینمای جوانان یزد و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار می‌‎شود، در مورد ثبت‌نام آثار تجربی در این رویداد اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: «به اطلاع کلیه فیلمسازان و علاقمندانی که دارای آثار تجربی هستند، می‌رساند این فیلمسازان می‌توانند در بخش مسابقه اصلی جشنواره ثبت‌نام نمایند و با سایر آثار برای حضور در جشنواره به رقابت بپردازند. در صورت وجود فیلم تجربی شاخص در این بخش جایزه مستقل نیز اهدا خواهد شد.»

شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ایستاتیس با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به‌ عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی با رویکرد ایجاد تنوع و تکثر در انواع فیلم کوتاه از طریق تاکید بر ژانرهای سینمایی، از ۸ تا ۱۱ دی‌‌ماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز در شهر یزد برگزار خواهد شد.

این جشنواره با حضور هنرمندان ۱۰ استان (سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، قم، اصفهان، هرمزگان، چهارمحال بختیاری، کرمان و یزد) در دو بخش فیلم کوتاه و عکس برگزار می‌شود، در این دوره توجه به سینمای بومی و فیلم‌های ژنریک در الویت انتخاب و داوری خواهند بود.

نام‌نویسی از ۱ شهریورماه ۱۴۰۱ آغاز شده است و تا ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. مهلت نام‌نویسی و بارگذاری آثار به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و راس تاریخ اعلام شده، سایت ثبت‌نام بسته خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت به‌ نشانی www.iycs.ir و  www.festival.iycs.ir نسبت به نام‌نویسی در شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان ایستاتیس که در استان یزد برگزار می‌‎شود، اقدام کنند.

نشانی دبیرخانه تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان نوزدهم، شماره ۲۰  دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان-یزد، کدپستی: ۱۵۱۷۸۷۳۸۱۱ است و علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۸۶۰۸۴۶۰۳ – ۸۶۰۸۴۸۶۳ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است