​جلد دوم «امید ناب» به چاپ سوم رسید | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

​جلد دوم «امید ناب» به چاپ سوم رسید

چاپ سوم جلد دوم کتاب «امید ناب» شرح فرازهایی از دعای ابوحمزۀ ثمالی با همت انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب امید ناب

به گزارش صبا به نقل از روابط‌ عمومی انتشارات سروش، چاپ سوم از جلد دوم کتاب «امید ناب» که شرح فرازهایی از دعای ابوحمزۀ ثمالی و مجموعه سخنرانی‌های آیت‌الله علی احمدی‌میانجی است، با همت انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.

آیت‌اللّه علی احمدی‌میانجى در سال ۱۳۰۵ ه.ش در روستاى پورسخلو واقع در غرب شهرستان میانه به دنیا آمد و پس از اتمام سطوح عالیه، هم زمان با حضور در دروس فقه و اصول آیت‌اللّه‏ العظمى بروجردى، به مدت ۱۶ سال نیز در درس آیت‌اللّه‏ محقق داماد تلمذ کرد و در همان حال، در دروس خارج فقه و اصول آیات عظام گلپایگانى و شیخ هاشم آملى و علامه طباطبایى حاضر شده و به درجه اجتهاد نایل آمد.

برخى از آثار مکتوب ایشان عبارتند از «مکاتیب الرسول»، «التبرک»، «مواقف الشیعه»، «السجود على الارض»، «الاسیر فى الاسلام»، «احادیث اهل البیت عن طرق اهل السنه»، «مکاتیب الائمه علیهم‏السلام».

چاپ سوم جلد دوم این کتاب در ۳۰۲ صفحه رقعی، شمارگان ۳۰۰ نسخه و با قیمت ۹۰٫۰۰۰ تومان توسط انتشارات سروش در اختیار علاقه‌مندان به مباحث این حوزه قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند از طریق فروشگاه اینترنتی با شماره ۶۶۴۱۵۴۰۱ تماس بگیرند و یا از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ انتشارات سروش به شماره ۰۹۹۲۱۶۰۵۱۱۹ و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است