دبیر هفته ملی کودک منصوب شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱
با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛

دبیر هفته ملی کودک منصوب شد

با حکم حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دبیر هفته کودک معرفی شد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی ابوالقاسم سلیمانی را به عنوان دبیر هفته ملی کودک در سال ۱۴۰۱ منصوب کرد.

حامد علامتی در این حکم به تعهد و تجربه‌های ارزشمند سلیمانی اشاره و هفته ملی کودک را فرصتی برای یادآوری مسئولیت‌هایی که بزرگسالان برای رشد و پرورش کودکان و تربیت نسلی پویا، کوشا و اندیشمند بر عهده دارند، عنوان کرده است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این حکم بر توجه به حقوق کودکان و نیازهای آنان و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و امکاناتی که دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی و فعالان حوزه کودک با هم‌فکری و هم‌افزایی در اختیار مخاطبان و آینده‌سازان میهن اسلامی قرار می‌دهند، تاکید کرده است.

حامد علامتی در ادامه حکم ابوالقاسم سلیمانی اظهار امیدواری کرده است که با به‌کارگیری این ظرفیت‌ها، رعایت سیاست‌ها و جایگاه فرهنگی کانون در جامعه و طراحی فعالیت‌های مورد استقبال خانواده‌ها در سراسر کشور طی این هفته برای پرورش و آموزش و مهارت‌آموزی آینده‌سازان میهن، گام‌های موثری بردارد.

ویژه‌برنامه‌های هفته ملی کودک قرار است از ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۱ در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور برگزار شود.

ابوالقاسم سلیمانی در حال حاضر مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است