نمایشگاه گروهی «عکاسان آزاد» در نگارخانه سرو | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

نمایشگاه گروهی «عکاسان آزاد» در نگارخانه سرو

چهارمین نمایشگاه گروهی عکس «عکاسان آزاد» به سرپرستی علیرضا ناصری، عصر جمعه 8 مهرماه در نگارخانه سرو افتتاح شد.

افتتاح نمایشگاه گروهی «عکاسان آزاد» در نگارخانه سرو

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای سرو، چهارمین نمایشگاه گروهی عکس «عکاسان آزاد» با موضوع مستند اجتماعی، خیابانی و مفهومی عصر جمعه ۸ مهرماه در نگارخانه سرو افتتاح شد.

«عکاسان آزاد» در سال ۱۳۹۳ توسط دانشجویان رشته عکاسی تشکیل شد. ارایه عکس، گفتگو، نقد و بررسی، همفکری و کوشش برای ارتقای سطح فنی و تخصصی اعضا از طریق نمایش و تبادل تجارت، داوری تصاویر، برگزاری مسابقات ماهانه، انتخاب تصویر سال و نمایشگاه گروهی سالانه از مهم‌ترین فعالیت های «عکاسان آزاد» است و این مجموعه هم اکنون بیش از ۵۲ هزار کاربر از ۴۵ کشور جهان دارد.

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی «عکاسان آزاد» با عنوان مستند اجتماعی، خیابانی و مفهومی با حضور ۳۶ عکاس و ۵۲ اثر از کشورهای ایران، کانادا، دانمارک، کره جنوبی و افغانستان تا ۱۴ مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در نگارخانه سرو برقرار خواهد بود.

هنرمندان این نمایشگاه عبارتند از تقی محمدپور دوستکوهی، پاکنوش کاظمی، فاطمه رنجبر، فرهاد بیشه سری، قدرت حمیدی، عباس بهرامی، کوروش خجیر، مسعود صالحی، مهرداد صنیعی، مهشید صابرپور، میکائیل کاظمی، سحر محسنی، میلاد گلی، ناهید فکری، رضا کاردان، سعید انوری، زهرا مهاجر، علیرضا افشاری، شیوا زابلی پور، هدایت صفاری، وحیده دشتی پور، مصطفی سپهوند، تارا فراهانی، ثریا اجلال، جواد زرین پور، حجاز صداقت، سارا پویان، سام عشقی، یحیی کاکاپور، ستاره قانع، علیرضا ناصری، سعیده هادی، جلال الدین ابراهیمی زاده، افسانه زرنگار و مریم حسنی.

افتتاح نمایشگاه گروهی «عکاسان آزاد» در نگارخانه سرو

علیرضا ناصری سرپرست  نمایشگاه «عکاسان آزاد» متولد ۱۳۴۱ و اهل کرمانشاه و دارای دیپلم عکاسی از حوزه هنری و کارشناسی عکاسی از دانشگاه علمی کاربردی و دانشجوی ارشد مرمت آثار هنری و تاریخی دانشگاه تهران است، ناصری مدیر مجموعه «عکاسان آزاد» است که از سال ۹۳ در فضای مجازی فیسبوک با ۵۲ هزار کاربر از ۵۲ کشور دنیا برقرار است و از مهم ترین برنامه های این مجموعه می توان به برگزاری انتخاب تصاویر برتر از میان ده ها اثر ارسالی، برگزاری مسابقات ماهانه با جوایز و نمایشگاه گروهی عکس به صورت سالانه در تهران و مراکز برخی استان ها اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا ۱۴ مهرماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولیعصر (عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوی ساعی یکم (انتهای ساعی دوم) مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است