روح الله حجازی پروانه نمایش «روشن» را گرفت/ صدور مجوز اکران «خانه شیشه‌ای» | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۳

روح الله حجازی پروانه نمایش «روشن» را گرفت/ صدور مجوز اکران «خانه شیشه‌ای»

پروانه نمایش دو فیلم «روشن» روح الله حجازی و «خانه شیشه‌ای» امیر پورکیان صادر شد.

«روشن» و «خانه شیشه‌ای»به گزارش خبرنگار سینمایی صبا، پروانه نمایش دو فیلم «روشن» و «خانه شیشه‌ای» صادر شد.

طبق اطلاعات سایت سازمان سینمایی، امروز ۱۸ مهرماه پروانه نمایش فیلم «خانه شیشه‌ای» به تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده و کارگردانی امیر پورکیان و فیلم «روشن» به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح الله حجازی صادر شد و تا ۱۹ مهرماه ۱۴۰۳ اعتبار دارد.

در خلاصه داستان فیلم «روشن» آمده است: «روشن، مرد میانسالِ عشق بازیگری نمی‌تواند خانه ثبت نامی‌اش را بگیرد و در آستانه فروپاشی همه چیز، تصمیم می‌گیرد نقشش را بازی کند.»

در این فیلم سینمایی که در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، بازیگرانی چون رضا عطاران، سارا بهرامی، سیامک انصاری، مهدی حسینی‌نیا، مسعود میرطاهری، محمد ولی‌زادگان، ابراهیم عزیزی، حمیدرضا حیدری، هدیه آزیدهاک، امیر کیوان معصوم، محمد نیکبخت، نازنین سهامی زاده، سرگل لواسانی و علی رحیمی حضور دارند.

روح‌ الله سهرابی مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی روز گذشته ۱۷ مهرماه در صحبت هایش با خبرگزاری مهر اعلام کرده بود که برای فیلم «روشن» ملاحظاتی مدنظر بوده و با تعامل روح الله حجازی اصلاحیه هایی بر فیلم انجام شده است.

همچنین امیر جعفری، پانته‌آ‌ بهرام، بهاره کیان افشار، نیما شعبان نژاد، شهاب مظفری از بازیگران فیلم سینمایی «خانه شیشه‌ای» هستند که به موضوع مافیای موسیقی می پردازد.

پورکیان پیش‌تر در مصاحبه ای که با صبا داشت درباره این فیلم گفته بود: «این فیلم هم پشت پرده‌ای از زندگی شخصی سلبریتی‌های خواننده است و هم پشت پرده‌ شرایط شغلی آن‌ها را به تصویر می‌کشد و قرار است در این فیلم نشان دهیم که این پشت پرده‌ها چگونه می‌توانند با زندگی یک نفر بازی کنند.» (متن کامل مصاحبه را اینجا بخوانید)

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است