کیهان باز هم از مهناز افشار انتقاد کرد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

کیهان باز هم از مهناز افشار انتقاد کرد

روزنامه کیهان به انتقاد از مهناز افشار که صفحه اینستاگرام خود را در اختیار یک آموزشکده قرار داده است، پرداخت.

به گزارش صبا، روزنامه کیهان در مطلبی به مهناز افشار بازیگر سینمای ایران که در سال های اخیر خارج از ایران زندگی می کند، انتقاد کرد. این روزنامه پیش از این نقدهای مختلفی را به این بازیگر وارد کرده بود از جمله اینکه در تظاهرات ضد جمهوری اسلامی در روزهای اخیر در آلمان شرکت کرده و به کشورش پشت کرده است.

کیهان در این باره نوشت: «مهناز افشار که چندی قبل در تجمع معاندین در آلمان تحقیر شده بود، این‌بار به تبلیغ یک مرکز ضدامنیتی و جنگ‌طلب علیه مردم ایران پرداخت.

آموزشکده توانا که توسط این بازیگر فراری در فضای مجازی تبلیغ می‌شود، به‌طور مستقیم از وزارت خارجه آمریکا بودجه دریافت می‌کند.

این مرکز که توسط مهناز افشار معرفی شده، رویکردی به‌شدت ضدایرانی و جنگ‌طلب دارد. ازجمله اینکه هیچ ابایی از پیشنهاد تحریم و یا حمله نظامی به ایران ندارند.

مدیریت آموزشکده فوق به‌عهده مریم معمارصادقی(برادرزاده سرهنگ معمارصادقی مسئول دفتر فردوست) است و همسرش اکبر عطری (عضو سابق تحکیم وحدت) امور اجرایی آن را انجام می‌دهد. چند سال پیش یک ویدیو از مریم معمارصادقی فراگیر شد که از مداخله نظامی آمریکا در یوگسلاوی دفاع می‌کرد. مدیر آموزشکده توانا چندی قبل در گفت‌وگویی به گرفتن پول از آمریکا و تبلیغ جنگ برای صهیونیست‌ها اعتراف کرده بود. «ایران دیس اینفو» عنوان پروژه آنها علیه ایران بود که با فاش‌شدن دریافت پول از دولت آمریکا برای تبلیغ جنگ نظامی و تحریم علیه ایران توسط این مؤسسه، موجب رسوایی آنها در غرب و حتی نزد اپوزیسیون شد.»

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است