دیگرانی می‌خواهند مردم را به نفع خود مصادره کنند/ همیشه با فضای مجازی مساله داشتم | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵
مهران مدیری:

دیگرانی می‌خواهند مردم را به نفع خود مصادره کنند/ همیشه با فضای مجازی مساله داشتم

مهران مدیری ویدیوی جدیدی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرده و درباره مواضع قبلی اش توضیح داد.

به گزارش خبرنگار صبا، مهران مدیری که در روزهای گذشته با انتشار ویدیویی اعلام کرده بود، فیلم ها و آثارش در صداوسیما پخش نشود، امروز سه شنبه ۲۶ مهرماه ویدیوی تازه ای را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرد.

مدیری با انتشار ویدیویی در صفحه فضای مجازی خود گفت: هر اثری را که در طول این سال‌ها ساختم اعم از سریال یا هر نوع کار دیگری، خالق این آثار من هستم اما مالکش من نیستم مالکیت هر اثری که در تلویزیون ساخته می‌شود چه توسط من چه دیگران با سازمان صداوسیماست و تصمیم برای پخش و پخش نشدن هر برنامه‌ای هم بر عهده صداوسیماست.

او ادامه داد: نکته‌ای که این روزها خیلی درباره‌اش حرف زده و بر آن تاکید می‌شود، موضوع وطن است. موضوع خاک است. موضوع امنیت ملی و تمامیت ارضی است. طبیعی است هر کسی که در این کشور به دنیا آمده، تلاش کرده و رشد کرده عاشق وطنش است، عاشق امنیتش است و عاشق تمامیت خاکش. کدام ایرانی را می‌شناسیم که یک وطن تکه پاره و از هم گسیخته را بخواهد؟ قطعا هیچ ایرانی با هیچ قومیت و هیچ شکل و شمایلی که در این سرزمین زندگی کرده یا زندگی می‌کند، نمی‌بینید که عاشق خاکش نباشد و تمامیت خاکش را نخواهد. این بدیهی است؛ همه ما عِرق ملی از مهمترین مسایل‌مان است و عرق ملی را همیشه داشتیم، داریم و خواهیم داشت.

کارگردان سریال «پاورچین» در ادامه با گفته جمله «و اما دیگران…» بیان کرد: و اما دیگران… دیگرانی نه از این کشور، دیگرانی نه از این مردم، در طول این سال‌ها هر وقت اتفاقی در این مملکت افتاده است، همیشه خواسته‌اند که آن اتفاق، مردم و حتی آدم ها را به نفع خودشان مصادره و ضبط کنند. این خیلی ناجوانمردانه است. بهترین تصمیم را مردم برای کشورشان می‌گیرند. بهترین تصمیم را مردم ایران برای کشورشان می‌گیرند. مردمِ شریف، باهوش و دوست‌داشتنی.

مدیری درباره فضای مجازی هم مطرح کرد: همیشه با فضای مجازی مساله داشتم. سال‌ها گفتم و باز هم می‌گویم فضای مجازی علاوه بر خوبی‌هایش مضرات بسیاری هم دارد. کمی باید مراقب خودمان در فضای مجازی باشیم. این همه نقل قول‌های عجیب و غریب، اخبار عجیب و غریب و گفته‌های عجیب و غریب و هزار چیز دیگر که هم اذیتمان می‌کند و هم باعث می‌شود نسبت به خودمان، وقایع و آدم‌ها اشتباه کنیم.

مهران مدیری در پایان این ویدیو گفت: امیدوارم بهترین برای مردم ایران اتفاق بیفتد. امیدوارم به روزهای روشن، امیدوارم به روزهای خوب و حال بهتر. امیدوارم خداوند همه  مردم ایران و همه ما را در آغوش خودش بگیرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است