درگذشت جلال مقامی لطمه‌ای جبران‌ناپذیر به هنر صداپیشگی است/ صدای ماندگار ایران زمین | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵
در پیام تسلیت رییس و معاون صدای سازمان صداوسیما مطرح شد؛

درگذشت جلال مقامی لطمه‌ای جبران‌ناپذیر به هنر صداپیشگی است/ صدای ماندگار ایران زمین

پیمان جبلی رییس صداوسیما و علی بخشی زاده معاون صدای سازمان صداوسیما درگذشت جلال مقامی دوبلور و صداپیشه باسابقه را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، پیمان جبلی رییس صداوسیما و علی بخشی زاده معاون صدای سازمان صداوسیما درگذشت جلال مقامی دوبلور و صداپیشه پیشکسوت را تسلیت گفتند.

متن پیام پیمان جبلی به شرح زیر است:

«جامعه هنری کشورمان دردانه دیگری را از دست داد. درگذشت جلال مقامی، لطمه‌ای جبران ناپذیر به هنر صداپیشگی و دوبله ایران است. بی شک مردم هنر دوست ایران صدای ماندگار استاد مقامی و نیز اجرای دوست‌داشتنی اش در برنامه تلویزیونی دیدنی‌ها و برنامه رادیویی از سرزمین نور، را که مورد تفقد مقام معظم رهبری قرار گرفته بود، به خاطر سپرده‌اند. از خداوند متعال، غفران و رحمت واسعه الهی برای آن مرحوم و برای خانواده، دوستان و علاقه مندان به او، صبر جزیل مسئلت می‌کنم.»

همچنین پیام تسلیت معاون صدا نیز به شرح زیر است:

«انالله و اناالیه راجعون
خبر درگذشت هنرمند پیشکسوت و صدای ماندگار ایران زمین، جلال مقامی عزیز که رفتارش نشان از عشق به خانواده، و صدا و سیمایش در همه عرصه ها به ویژه زمان نگرانی های هشت سال دفاع مقدس آرامش بخش هم میهنان بود، باعث افسوس و تاثر اهالی رادیو شد.

درگذشت این هنرمند متعهد را که به یقین یاد و نامش در قلب ها ماندگار خواهد بود و طنین صدایش برای همیشه در گوش شنوندگان رادیو باقی خواهد ماند، به مردم عزیز و هنر دوست به ویژه اهالی رسانه ملی و جامعه هنری کشور تسلیت می‌گویم و از درگاه الهی تمنا می‌کنم آن عزیز سفر کرده را در سایه رحمت واسعه خویش قرار دهد.

علی بخشی زاده

معاون صدای رسانه ملی»

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است