تولید و پخش ۱۸۰۰۰ دقیقه برنامه رادیویی با موضوع هفته پدافند غیرعامل | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

تولید و پخش ۱۸۰۰۰ دقیقه برنامه رادیویی با موضوع هفته پدافند غیرعامل

حمیدرضا صحراگرد دبیر کمیته پدافند غیرعامل و بحران معاونت صدا از برنامه‌های رادیوی مناسبتی ایران پایدار برای هفته پدافند غیرعامل توضیح داد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه ایران پایدار، حمیدرضا صحراگرد دبیر کمیته پدافند غیرعامل و بحران معاونت صدا عنوان کرد: معاونت صدا از سال گذشته تاکنون با فعال کردن مضاعف کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و برگزاری جلسات متعدد سازماندهی مجددی در حوزه نیروی انسانی، زیرساخت های فنی و پشتیبانی و محتوا انجام داده است.

او ادامه داد: شبکه های مختلف رادیویی به تناسب ماموریت خود، حوزه های مختلف پدافند غیرعامل را پوشش داده و در سال ۱۴۰۱ نیز تلاش مضاعفی برای آگاهی و تبیین حوزه های مختلف پدافندی اعم از سایبری، زیستی، کالبدی، شیمیایی، هسته ای و اقتصادی دارند.

صحراگرد خاطرنشان کرد: این معاونت برای دومین سال پیاپی اقدام به راه اندازی رادیو مناسبتی ایران پایدار کرده است که وظیفه آموزش و آگاهی بخشی عمومی در حوزه پدافند غیرعامل را دارد. کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل معاونت صدا همچنین به منظور آموزش مفاهیم و راهکارهای پدافندی حوزه رسانه، کارگاه های آموزشی متنوعی برای مدیران و برنامه سازان این معاونت برگزار کرده است. درواقع رادیو بالغ بر ۱۸۰۰۰ دقیقه برنامه با موضوع هفته پدافند غیرعامل، تولید و پخش کرده است.

دبیر کمیته پدافند غیرعامل و بحران معاونت صدا در پایان تصریح کرد: انتقال تجربه برنامه سازان قدیمی و دعوت از کارشناسان حوزه پدافند غیرعامل برای بهره‌گیری هر چه بیشتر برنامه سازان رادیو و ارتباط تنگاتنگ با دیگر کمیته ها در سطح سازمان و همچنین نهادها و سازمان های متولی از دیگر اقدامات موثر رادیو بوده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است