مهلت نام‌نویسی در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – ایساتیس تمدید شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

مهلت نام‌نویسی در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – ایساتیس تمدید شد

مهلت نام‌نویسی و ارسال آثار به شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان– ایساتیس تمدید شد.

به‌ گزارش صبا به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مهلت نام‌نویسی و ارسال آثار شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – ایساتیس، با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به‌عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی با رویکرد ایجاد تنوع و تکثر در انواع فیلم کوتاه از طریق تاکید بر ژانرهای سینمایی، از ۸ تا ۱۱ دی­‌ماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز در شهر یزد برگزار خواهد شد، تمدید شد.

نام‌نویسی این دوره از جشنواره منطقه‌ای از یکم شهریورماه ۱۴۰۱ آغاز شده بود و تا ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ ادامه داشت اما در حال حاضر به دلیل درخواست فیلمسازانی که می‌خواهند در این دوره شرکت کنند، مهلت نام‌نویسی تا ۳۰ آبان ۱۴۰۱ تمدید شده و فیلمسازانی که برای حضور در شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – ایساتیس اعلام آمادگی کرده‌اند، می‌توانند تا ۵ آذر ۱۴۰۱ نسخه نهایی آثار خود را به صورت فیزیکی (در قالب DVD یا…) و الکترونیکی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

فایل فیلم‌های ارسالی باید حداکثر ۱۰۰۰ کیلوبایت معادل یک گیگا بایت باشد.

این جشنواره با حضور هنرمندان ۱۰ استان (سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، قم، اصفهان، هرمزگان، چهارمحال بختیاری،کرمان و یزد) در دو بخش فیلم کوتاه و عکس برگزار می‌شود و در این دوره توجه به سینمای بومی و فیلم‌های ژنریک در اولویت انتخاب و داوری خواهند بود.

در ضمن فیلمسازانی که در دو بخش فیلم کوتاه و عکس دارای آثار تجربی هستند، می‌توانند در بخش مسابقه اصلی شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد ثبت‌نام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت به‌نشانی www.iycs.ir  / www.festival.iycs.ir نسبت به نام‌نویسی در شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – ایساتیس اقدام کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است