فراخوان حضور در شصتمین نمایشگاه کتاب بولونیا منتشر شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

فراخوان حضور در شصتمین نمایشگاه کتاب بولونیا منتشر شد

ثبت نام برای حضور در غرفه ایران ویژه شصتمین نمایشگاه بین المللی کتاب بولونیا ‭‭‭‭‭‭۲۰۲۳‬‬‬‬‬‬ تا بیستم و یکم آبان ماه سال جاری در سامانه ketab.ir ادامه خواهد داشت.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، شصتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بولونیا پانزدهم تا هجدهم اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار می شود و خانه کتاب و ادبیات ایران با هدف گسترش و توسعه نشر ایران در عرصه بین‌الملل با برپایی غرفه ایران در این رویداد فرهنگی شرکت می‌کند.

خانه کتاب و ادبیات ایران از تمامی ناشران فعال، تشکل‌های صنفی نشر، مؤسسات فرهنگی، آژانس‌های ادبی سراسر کشور و تصویرگران کتاب کودک برای ثبت‌نام و مشارکت در شصتمین نمایشگاه بین المللی کتاب بولونیا ۲۰۲۳ دعوت می‌کند.

ثبت نام برای حضور در غرفه ایران ویژه شصتمین نمایشگاه بین المللی کتاب بولونیا ‭‭‭‭‭‭۲۰۲۳‬‬‬‬‬‬ تا بیستم و یکم آبان ماه سال جاری در سامانه ketab.ir ادامه خواهد داشت.

همچنین متقاضیان واجد شرایط تا دهم آذر ماه سال جاری فرصت دارند لیست کتاب‌های مناسب و قابل‌عرضه در حوزه کودک و نوجوان را برای حضور در غرفه ایران ارائه و مطابق شیوه‌نامه مربوطه بروشور را تا پانزدهم دی ماه تهیه و ترجمه متن چکیده کتاب‌ها را عرضه کنند و باید کتاب‌های منتخب و کاتالوگ مربوطه را تا بیستم دی ماه سال جاری برای آماده‌سازی برای ارسال به خانه کتاب و ادبیات ایران تحویل دهند.

متقاضیان واجد شرایط حاضر در غرفه ایران برای معرفی، مذاکره درباره آثار خود و فروش حق نشر آثار در بازار نشر بین‌الملل باید برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

براساس اولویت‌های مربوط و ظرفیت محدود، نسبت به انعقاد تفاهمنامه همکاری دراین‌خصوص اقدام خواهد شد.

کتاب‌های قابل‌عرضه در غرفه ایران ویژه شصتمین نمایشگاه بین المللی کتاب بولونیا ۲۰۲۳ باید مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با قابلیت عرضه در بازارهای جهانی نشر و امکان فروش حق نشر (رایت) به ناشران سایر کشورها را داشته باشند.

همچنین تألیفی بودن کتاب‌های پیشنهادی، کتاب‌های منتشره به زبان‌های خارجی، کتاب‌های دوزبانه به یکی از زبان‌های دیگر نظیر انگلیسی و ایتالیایی و نیز کتاب‌های برگزیده در یکی از جوایز یا جشنواره‌های ملی و بین‌المللی ارجحیت دارند.

کتاب‌های پیشنهادی باید جدیدالانتشار و تناسب موضوعی داشته باشند همچنین اولویت با کتاب‌هایی است که آخرین ویرایش و یا تجدید چاپ آن‌ها در چهار سال اخیر باشد. کتاب‌های ارسالی باید در بخش کودک و نوجوان و تا حد امکان تصویری باشد. اگر آثار به طور مشخص از یک مولف باشد، ترجیحا بروشور معرفی مولف نیز آماده شود.

در بخشی از غرفه ایران به متقاضیان واجد شرایط فضا اختصاص داده می شود و به هر غرفه‌دار یک فقره کارت ورود به نمایشگاه داده می شود. به دلیل محدودیت در تعداد کارت‌ها اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و واجد شرایط باشند.

تمام هزینه‌ها و اقدامات مربوط به امور ویزا، بلیت هواپیما، اقامت و رفت‌وآمد نماینده یا نمایندگان اعزامی، برعهده متقاضی است.

متقاضیان می توانند فایل اکسل را از اینجا دانلود و تکمیل و به پست الکترونیک international@tibf.ir  ارسال کنند و درصورت داشتن هرگونه سوال یا کسب اطلاعات بیشتر به آدرس تهران، خیابان انقلاب، بین فلسطین و برادران مظفر جنوبی، شماره ۱۰۸۰مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۴۱۵۵۴۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • ابلق
  179,051,492,50
 • بانک زده ها
  16,719,187,50
 • برای مرجان
  1,242,205,00
 • پسر دلفینی
  149,328,045,00
 • پیتوک
  2,336,060,00
 • تی تی
  204,408,907,50
 • رویای سهراب
  529,620,00
 • شب طلایی
  2,727,740,00
 • کوزوو
  10,977,750,00
 • تارا
  62090000
 • درخت خاموش
  8394000