«صبحانه ایرانی» برنامه صبحگاهی شبکه دو شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

«صبحانه ایرانی» برنامه صبحگاهی شبکه دو شد

برنامه صبحگاهی «صبحانه ایرانی» به تهیه‌کنندگی امیرعلی آزادی و سردبیری مهدی خانعلی‌زاده از شنبه تا چهارشنبه ساعت 7 صبح روی آنتن شبکه دو سیما پخش می شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، برنامه صبحگاهی «صبحانه ایرانی» روانه آنتن شبکه دو شد.

این برنامه از یک میز اصلی با حضور مهمانان مختلف و چندین میز تخصصی با عناوین گوناگون بهره می برد و با نگاهی عمیق‌تر به موضوعات مختلف سعی در بررسی تخصصی مباحث دارد. مجریان این برنامه وحید رونقی، مجید یحیایی و فاطمه افشاریان هستند.

میز تاریخ اسلام با کارشناسی حجت‌الاسلام طباخیان، میز سلامت با کارشناسی حکیم خیراندیش، میز جهان با کارشناسی الهام عابدینی، میز تاریخ معاصر با کارشناسی امیرحسین ثابتی، میز سواد رسانه‌ای با کارشناسی محمد لسانی، میز مصرف خانواده با کارشناسی نفیسه سادات موسوی، میز طنز با کارشناسی محمدرضا شهبازی، میز ورزش با کارشناسی مجید یحیایی و … از جمله عناوین و موضوعات این برنامه هستند. کارشناس مجریان این برنامه، تهیه گزارش میدانی، پلی‌بک، گفتگو با مهمان برنامه و … را بر عهده دارند.

بخش خبرخوانی در این برنامه به گزارش‌های روزنامه‌های مختلف و تبادل نظر درباره آن و گفتگوی تلفنی با نویسنده آن مطلب اختصاص دارد.

مهمانان میز اصلی این برنامه از چهره‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی همچنین اقشار و حرفه‌های مختلف انتخاب شده‌اند.

«صبحانه ایرانی» به تهیه‌کنندگی امیرعلی آزادی و سردبیری مهدی خانعلی‌زاده شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۰۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است