«فلسطین» سینمای «لوپتو» شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵
فیلم‌بازی کودکان همراه با تماشای انیمیشن؛

«فلسطین» سینمای «لوپتو» شد

همزمان با اکران انیمیشن «لوپتو»، سینما فلسطین تهران به عنوان «سینمای لوپتو» همراه با رویدادهای مختلف تفریحی ویژه کودکان آغاز به کار می‌کند.

فیلم‌بازی کودکان همراه با تماشای انیمیشن/ سینما فلسطین سینمای «لوپتو» شدبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی پروژه، سینما فلسطین تهران از امروز دوشنبه ۱۶ آبان ماه به عنوان «سینمای لوپتو» سینمای مخصوص کودکان، نوجوانان و دانش آموزان در قالب رویداد «فیلم‌بازی» فعالیت خود را آغاز می‌کند.

فیلم‌بازی کودکان یک رویداد مفرح کودکانه است که با محوریت نمایش انیمیشن «لوپتو» به منظور ایجاد نشاط و شادی برای کودکان از دوشنبه ۱۶ آبان ماه به مدت چهار روز تا پنجشنبه ۱۹ آبان ماه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ برگزار می‌شود. در روزهای دوشنبه و چهارشنبه ۱۶ و ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۶ این رویداد با حضور مل مل و خاله گلی برگزار می‌شود. رویدادهای «فیلم‌بازی» در مدت اکران انیمیشن «لوپتو»، پنجشنبه هر هفته در سینما فلسطین برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این مراسم، ایجاد محیطی با نشاط برای کودکان است تا در کنار تماشای فیلم و مصرف کالای فرهنگی- هنری، کودکان بتوانند در زمینه ایده و ساخت یک اثر هنری- رسانه ای فعال و کنش‌گر باشند.

بازی‌های رومیزی، تئاتر تعاملی، نمایش عروسکی، کارگاه‌های ساخت اسباب‌بازی، کارگاه نقاشی و غرفه‌های تخصصی کودکان و نوجوانان از بخش‌های مختلف رویداد «فیلم‌بازی» در «سینمای لوپتو» است که به همت حوزه هنری کودکان و نوجوانان و سازمان سینمایی سوره و همراهی سازمان پژوهش‌ و برنامه‌ریزی آموزشی در سینما فلسطین برگزار می‌شود.

انیمیشن سینمایی «لوپتو» محصول مرکز انیمیشن سوره، حاصل سه سال تلاش گروهی از هنرمندان جوان کرمانی به تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و کارگردانی عباس عسکری است که داستانی با رویکرد حمایت از تولید ملی دارد و با شعار «شادی ساختنی است» همزمان با روز دانش آموز اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است.

همچنین در اپلیکیشن شاد زمینه ای فراهم شده است تا شرکت کنندگان کودک و نوجوان در مسابقات ویژه «فیلم‌بازی» همراه با ۳۰۰ میلیون ریال جایزه شرکت کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است