انتصاب مدیران‌کل کانون در سه استان‌ | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

انتصاب مدیران‌کل کانون در سه استان‌

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در احکامی جداگانه مدیران کل کانون در استان‌های کردستان، کرمانشاه و قم را منصوب کرد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در احکامی جداگانه، حمیدرضا گوهری را به عنوان مدیرکل کانون استان کردستان، محمد خیاط‌زنجانی را به عنوان مدیرکل کانون استان کرمانشاه و محمد غفاری را به عنوان مدیرکل کانون استان قم معرفی کرده است. این مدیران کل، هر سه از اردیبهشت سال ۱۴۰۱ سرپرستی کانون این استان‌ها را بر عهده داشتند و اکنون با حکم مدیرعامل کانون به عنوان مدیرکل معرفی شدند.

مدیرعامل کانون در این احکام نوشته است: «ماموریت اصلی و محوری شما در این مسئولیت، رشد و پرورش ایمانی و فکری کودکان و نوجوانان آن استان است، در این عرصه، لازم است با عنایت به ظرفیت‌های فراوان آن استان و با پیگیری و ایجاد زمینه‌های لازم برای تقویت و ارتباط تنگاتنگ و همکاری با مدارس، موسسه‌های همسو و تشکل‌های فعال در حوزه‌ کودکان و نوجوانان، تلاش مضاعف و شبانه‌روزی داشته باشید. برنامه‌ریزی‌های مبتکرانه و جذاب و رصد مستمر وضعیت کودکان و نوجوانان آن و کشف دائمی نیازهای لحظه‌ای و فهم دقیق از کمبودهای این حوزه از مهمترین نکته‌هایی است که همواره مورد توجه قرار دهید.

بهره‌گیری از تجارب نیروهای پرتوان و با تجربه و مربیان علاقه‌مند و استفاده از نیروهای جوان، انقلابی، مومن، بااستعداد، علاقه‌مند و عاشق کار برای نوجوانان و کودکان از الزام‌های کار شماست. مراقبت از فضای فرهنگی کانون و دوری از ورود به جناح‌بندی‌های باندی، خطی و سیاسی را  همواره مورد نظر داشته باشید. استفاده حداکثری از ظرفیت‌های تبلیغی و رسانه‌ای برای حضور در همه‌ مناطق و خدمت‌رسانی به نوجوانان و کودکان کل استان را همت خود سازید.

امید است که به فضل خدای متعال و با بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خصوصا بیانیه گام دوم انقلاب و سیاست‌های ریاست محترم جمهوری، رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاک‌دستی و فساد ستیزی»، «قانون‌مداری» و دولت مردمی و به واسطه مجاهدت انقلابی جنابعالی و همکاران ارجمند ستادی و استانی، ضمن هماهنگی با استاندار محترم و سایر مسئولان دستگاه‌های ذیربط، در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی قدم‌های موثری بردارید.»

حمیدرضا گوهری کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد تهران مرکز، محمد خیاط‌زنجانی کارشناس ارشد الهیات و دارای دکتری حکمت متعالیه است و محمد غفاری نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است