ستاره مشهور سینما متهم به آزار شد/ شکایت یک زن از وارن بیتی | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

ستاره مشهور سینما متهم به آزار شد/ شکایت یک زن از وارن بیتی

یک زن مدعی شد وقتی 14 یا 15 ساله بوده، وارن بیتی با قلدری با او رابطه برقرار کرده است.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، یک زن علیه وارن بیتی شکایتی تنظیم کرده و مدعی شده است وقتی دختری ۱۴ یا ۱۵ ساله بوده توسط ستاره کهنه کار هالیوود مجبور به برقراری رابطه اجباری شده است.

کریستینا شارلوت هیریش روز دوشنبه ۷ نوامبر دادخواستی را در دادگاه عالی لس آنجلس مطرح کرده است. در این شکایت به صورت مستقیم نامی از وارن بیتی به میان نیامده با این حال نوشته شده بازیگری که برای بازی در نقش کلاید در فیلم «بانی و کلاید» نامزد اسکار شده است و به این ترتیب به وضوح به وارن بیتی ارجاع داده شده است.

هیریش که در حال حاضر در لوییزیانا زندگی می کند مدعی شده است وارن بیتی با او سر صحنه فیلم ملاقات کرده است؛ جایی که بیتی توجه بیش از حد به وی داشته و در مورد قیافه او اظهارنظر کرده و شماره تلفنش را گرفته است. این زن همچنین ادعا کرده است وارن بیتی بارها و بارها در سال ۱۹۷۳ با وی تماس گرفته و او را به هتل محل اقامتش دعوت می کرده و او را به ماشین سواری می برده است.

در این دادخواست آمده است، هیریش که در آن زمان ۱۴ یا ۱۵ ساله بوده در ابتدا نسبت به توجه وارن بیتی هیجان زده بوده و معتقد بوده است که با این بازیگر رابطه عاشقانه دارد.

وکلای وارن بیتی ستاره مشهور دهه های ۶۰ و ۷۰ آمریکا به درخواست رسانه ها برای توضیح درباره این مساله واکنشی نشان نداده اند.

وارن بیتی یکی از شمایل های هالیوود در دهه های گذشته بوده است. از فیلم های شاخص این بازیگر و کارگردان و تهیه کننده می توان به «شکوه علفزار»، «بانی و کلاید»، «مک کیب و خانم میلر»، «شامپو» و «سرخ ها» اشاره کرد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است