قیمت بلیت‌های تماشای فوتبال‌های جام جهانی در سینما هفته آینده مشخص می‌شود | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴
صبا پیگیری کرد؛

قیمت بلیت‌های تماشای فوتبال‌های جام جهانی در سینما هفته آینده مشخص می‌شود

تا به این لحظه هیچ تصمیم‌گیری درباره قیمت بلیت‌های نمایش مسابقات فوتبال در سینماها اتخاذ نشده است و در هفته آبنده در این باره تصمیم‌گیری می‌شود.

فوتبال در سینمابه گزارش خبرنگار سینمایی صبا، نمایش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینماها به یکی از موضوع های پر بحث این روزها تبدیل شده است و باتوجه به مدت زمان اندکی که تا شروع این رویداد ورزشی باقی مانده است، گمانه زنی های مختلفی درباره نحوه برگزاری و اتفافات پیرامون آن مطرح می شود.

در نوزدهمین جلسه شورای صنفی نمایش که روز یکشنبه ۱۵ آبان در خانه سینما تشکیل شد، مدل اجرایی پخش مسابقات جام جهانی در سینماها نیز یکی از مباحثی بود که درباره آن صحبت شد و احتمال می رود در بیستمین جلسه شورای صنفی نمایش که یکشنبه ۲۲ آبان ماه برگزار خواهد شد، تصمیم نهایی گرفته شده و نتیجه آن اعلام شود.

اما یکی از مباحثی که گمانه زنی هایی درباره آن اتفاق افتاده است، بحث قیمت بلیت های پخش مسابقات فوتبال در سینماهای سراسر کشور است و حتی به این موضوع اشاره شد که تصمیم به پخش مسابقات با بلیتی بالاتر از قیمت معمول سینماها است. این درحالی است که پیگیری های خبرنگار صبا حاکی از آن است که تا به این لحظه هیچ تصمیم گیری درباره قیمت بلیت های نمایش این رویداد ورزشی اتخاذ نشده است و در هفته آینده و طی جلسه ای قرار است در این باره نیز صحبت و تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است