«ایران امروز» یک برنامه چالشی است/ سعی می‌کنیم به تمام رشته‌های ورزشی بپردازیم | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲
مجری بخش ورزشی برنامه در گفتگو با صبا:

«ایران امروز» یک برنامه چالشی است/ سعی می‌کنیم به تمام رشته‌های ورزشی بپردازیم

محمدحسین معتمدهاشمی مجری بخش ورزشی برنامه رادیویی «ایران امروز» جزییاتی را درباره این برنامه که از رادیو ایران پخش می شود، عنوان کرد.

محمدحسین معتمد‌هاشمی مجری برنامه «ایران امروز» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، درباره این برنامه رادیویی و بخش ورزشی آن که از رادیو ایران پخش می شود، جزییاتی را عنوان کرد: «ایران امروز» یک برنامه چالشی است که هر روز یک گروه برنامه ساز وظیفه آماده کردن و اجرای این برنامه را متقبل می شوند و سعی می‌کنند که مسائل و مشکلات روز کشور را بیان کنند و برای حل آن ها راهکارهایی ارایه دهند.

وی افزود: در گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران نیز دوشنبه ها یک هفته درمیان به طور معمول در این برنامه حضور داریم و برنامه ورزشی را تقدیم مخاطبان می کنیم. البته اگر روزهایی باشد که گروه های دیگر نتوانند برنامه ای آماده کنند و یا اتفاق ورزشی خیلی مهمی رخ دهد، با این برنامه همراه مخاطبان می‌شویم.

این مجری ضمن بیان اینکه ویژگی مهم این برنامه چالشی بودن آن است، تصریح کرد: از زوایای مختلف در این برنامه به نکاتی پرداخته می شود و دیدگاه های مختلفی طرح می شود که شاید در برنامه های دیگر امکان پرداختن به آن ها به شکل مبسوط وجود نداشته باشد و البته طرح موضوعاتی که شاید در رسانه های دیگر یا برنامه های دیگر ایران به آن کم پرداخته شده است از دیگر ویژگی این برنامه است.

معتمد‌هاشمی درباره پوشش جام جهانی در بخش ورزشی این برنامه اظهار کرد: «ایران امروز» دو روز گذشته به طور درباره فهرست تیم ملی فوتبال با کارشناسان صحبت کرده است و همچنین در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی ممکن است اتفاقاتی در مسابقات رخ دهد و یا عملکرد ایران درخشان باشد که در آن زمان مجددا درباره جام جهانی صحبت خواهیم کرد اما سعی می کنیم به تمامی رشته های ورزشی بپردازیم.

وی درباره موضوعاتی که به زودی در «ایران امروز» به آن ها پرداخته می شود، گفت: یکی از اتفاقات پیش روی ورزش ما انتخابات کمیته پارالمپیک، دورنما و بازی های ۲۰۲۴ آن است. طی روزهای گذشته در رشته هایی چون تکواندو، فوتبال ساحلی، شمشیربازی و واترپولو تیم ملی کشورمان درخشید و اگر امکانش باشد درباره تمام آن ها نیز صحبت می‌کنیم. همچنین به روزهای هفته های پایانی سال ۲۰۲۲ نزدیک می شویم و متعاقبا رخدادهای سال جاری میلادی کمتر می شود و خود را اماده سال ۲۰۲۳ می کنیم که سال کسب سهمیه بازی های المپیک است و تلاش می کنیم درباره مسابقات و سهمیه آن با شنوندگان صحبت کنیم.

معتمدهاشمی درباره چالش خود، عنوان کرد: خیلی از دست اندرکاران کشورمان حاضر به گفتگو نیستند یا جلسه دارند و یا می خواهند در حاشیه امنی صحبت کنند که هیچ منتقدی وجود نداشته باشد،  در این برنامه سابقه داشته است که فردی مسئول از فدراسیون زمانی که با نظر یک منتقد مواجه شده، تلفن را قطع و از صحبت صرف نظر کرده است.

وی در پایان گفت: دل مشغولی ما این است که دوست داریم نظر مدیران و صاحب منصبان را در این برنامه منعکس کنیم اما به شرط اینکه بیایند و تمایل به صحبت کردن داشته باشند، در غیر این صورت مجبوریم که به سراغ کارشناسان رویم.

«ایران امروز» تلاش دارد تا با کمک گرفتن از قالب میزگرد موضوعات مختلف را با حضور صاحب نظران به بحث بگذارد و نظرهای موافق و مخالف را در خصوص موضوع های روز به اطلاع افکار عمومی برساند.

این برنامه دوشنبه ها به تهیه کنندگی جواد فیاضی واجرایمحمد‌حسین معتمد هاشمی و در روزهای هفته با برنامه سازان دیگری ساعت ۱۲:۴۰ از رادیو ایران پخش می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است