معرفی اعضای گروه ارزیابی و انتخاب نمایش‌های صحنه جشنواره سودای عشق | پایگاه خبری صبا
امروز ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

معرفی اعضای گروه ارزیابی و انتخاب نمایش‌های صحنه جشنواره سودای عشق

با حکم دبیر جشنواره اعضای گروه ارزیابی و انتخاب آثار استانی معرفی شده به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق منصوب شدند.

به گزارش صبا به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق، سعید نجفیان دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج سودای عشق در احکام جداگانه ای اعضای گروه ارزیابی و انتخاب آثار معرفی شده استانی در بخش نمایش های صحنه به دبیرخانه جشنواره را منصوب کرد.

سبا سلیمانی بازیگر و کارگردان، هوشنگ هیهاوند نویسنده بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر و تلویزیون، محمدنبی خسروی مدرس دانشگاه و مدیر فرهنگی، امین اشرفی کارگردان تئاتر، تهیه کننده تلویزیون و  مدیر فرهنگی و توحید معصومی نویسنده و کارگردان تئاتر و مدیر فرهنگی، ۶۴ اثر معرفی شده در بخش مسابقه صحنه به دبیرخانه را مورد ارزیابی قرار داده و مطابق فراخوان جشنواره، ۱۲ تا ۱۵ اثر را به بخش نهایی مسابقه صحنه ای سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر «سودای عشق» معرفی می کنند.

نشست های فشرده گروه ارزیابی و انتخاب آثار بخش صحنه در روزهای گذشته به صورت مستمر برگزار شده است و اسامی آثار منتخب برای حضور در بخش نهایی جشنواره سیزدهم بلافاصله پس از پایان ارزیابی گروه یادشده اعلام می شود.

بر پایه اعلام دبیرخانه مرکزی جشنواره سودای عشق، ۶۹۱ گروه نمایشی از سراسر کشور برای حضور در مرحله استانی (که در ۳۱ استان و از هجدهم مهرماه امسال برگزار شد) اعلام آمادگی کردند که از این میان سهم نمایش های متقاضی برای حضور در بخش رقابتی صحنه ای ۳۹۱ اثر بود.

مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق  با دبیری سعید نجفیان هفته آخر آذرماه امسال برگزار می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است