بهروز افخمی به «هفت» برگشت / زنده از شبکه نمایش بدون مجتبی امینی | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۰۵

بهروز افخمی به «هفت» برگشت / زنده از شبکه نمایش بدون مجتبی امینی

بهروز افخمی به عنوان مجری برنامه سینمایی «هفت» انتخاب شد و سری ششم این ویژه‌برنامه همزمان با آغاز جشنواره فیلم فجر روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش صبا، برنامه «هفت» در فصل جدید خود به تهیه‌کنندگی محمد تنکابنی و با اجرای بهروز افخمی روی آنتن شبکه نمایش سیما خواهد رفت.

بهروز افخمی که برای دومین بار به عنوان مجری «هفت» انتخاب می‌شود، پیشتر هم از مهر ۹۴ تا خرداد ماه ۹۵ به عنوان مجری فصل سوم این برنامه مقابل دوربین رفته بود.

بهروز افخمی درباره اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» گفت: این برنامه قرار است به صورت زنده از شبکه «نمایش» واحتمالا از یک شب پیش از شروع رسمی جشنواره، پخش شود. فکر کردم با جشنواره‌ امسال و تغییراتی که کرده، خوب است یک دوره دیگر دون‌کیشوت بازی دربیاورم. برای برنامه رویکردم همان دون‌کیشوت است و با آسیاب‌های بادی می‌جنگیم. افخمی که سال گذشته عضو هیات انتخاب جشنواره بود، امسال به عنوان تهیه‌کننده‌ فیلم «استاد» به کارگردانی عماد حسینی در جشنواره فجر حضور دارد. این فیلمساز درباره جشنواره امسال که حاشیه‌هایی داشته معتقد است: جشنواره فجر یک خصوصیت غیرقابل پیش‌بینی دارد که باعث می‌شود راحت نتوان درباره آن نظر داد مثلا نمی‌دانم تعداد فیلمسازهای اول چقدر است ولی همیشه این‌ها باعث حیرت می‌شوند و قوانین بازی را عوض می‌کنند.

آخرین سری هفت، با اجرای محمدحسین لطیفی و به تهیه‌کنندگی مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

منبع: ایسنا

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است