اکران فیلم‌های برگزیده جشنواره فیلم عمار در مدارس منتخب | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۰۰

اکران فیلم‌های برگزیده جشنواره فیلم عمار در مدارس منتخب

همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، فیلم‌های برگزیده سیزدهمین جشنواره فیلم عمار از تاریخ 12 تا 19 بهمن ماه در مدارس منتخب منطقه 14 اکران می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق، همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر، ۸ فیلم برگزیده سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار برای کودکان و نوجوانان مدارس منتخب منطقه چهارده اکران می‌شود.

بر اساس این خبر، فیلم‌های کوتاه قندپهلو، با موضوعات قاچاق کالا و ارز، پیری جمعیت، خانواده بازنشسته و جوان گرایی و همچنین فیلم‌های رشوه ۴۰هزار پوندی انگلیس به قهرمان ایرانی، قلعه ماهیان، مداربسته و من و آق بانو و لیست آرزوها در قالب بسته اکران مردمی روزهای ۱۲ تا ۱۹ بهمن سال جاری در سالن اجتماعات مدارس؛ نور دانش، هدایت، شهید دیالمه و شهید رحمانی فر اکران می‌شود.

این خبر می افزاید: در برنامه اکران فیلم‌ها، همچنین به بهترین برداشت کودکان و نوجوانان از محتوای فیلم‌ها به قید قرعه جوایزی اهدا می‌گردد.

دبیرخانه اکران فیلم‌های سیزدهمین جشنواره فیلم عمار در منطقه ۱۴ در خانه فرهنگ شهید اندرزگو در خیابان پیروزی، میدان بروجردی، خیابان شهید اندرزگو، در خانه فرهنگ شهید اندرزگو واقع است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است