از نمایش فیلمی پربازیگر تا رقابت فیلم اولی‌ها | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۳۷
در دومین روز جشنواره فجر چه می‌گذرد؟

از نمایش فیلمی پربازیگر تا رقابت فیلم اولی‌ها

سه فیلم سینمایی «آه سرد»، «جنگل پرتقال» و «یادگار جنوب» در دومین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر، برای اهالی مطبوعات به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش خبرنگار سینما صبا، سه فیلم سینمایی در دومین روز از برگزاری چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر نمایش داده خواهد شد.

سانس اول؛ فیلم سینمایی «آه سرد»

اهالی رسانه قرار است در سانس اول امروز پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه به تماشای فیلم سینمایی «آه سرد» به کارگردانی ناهید عزیزی بنشینند. کارگردانی که قرار است اولین اثر سینمایی خود را برای خبرنگاران و منتقدان به نمایش گذارد.

تهیه کنندگی این فیلم را رضا محقق برعهده دارد که از جمله تهیه کنندهایی به شمار می‌رود که معمولاً ساخت فیلم‌های اجتماعی و هنری را برعهده می‌گیرد. علی باقری و ایمان صدیق از جمله بازیگرانی هستند که نامشان برای حضور در این فیلم سینمایی منتشر شده است.

فیلمی که در خط داستانی آن آمده است: فرزند در پی کینه شخصی خود به دنبال انتقام…

این فیلم سینمایی قرار است ساعت ۱۳ در پردیس ملت نمایش داده شود.

آرمان خوانساریان کارگردان فیلم کوتاه که پیش از این در حوزه تولید فیلم کوتاه جوایز بسیاری دریافت کرده و در امسال بخت خود را در حوزه سینمای بلند آزمایش می‌کند.

سانس دوم؛ فیلم سینمایی «جنگل پرتغال»

«جنگل پرتغال» به کارگردانی آرمان خوانساریان از دیگر فیلم‌هایی است که در گروه فیلم‌های اول قرار می‌گیرد، رسول صدرعاملی از جمله کارگردانان شناخته شده سینمای ایران، تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد و بازیگرانی چون میرسعید مولویان و سارا بهرامی در آن حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفقی است که به تازگی معلم دبیرستان شده است. دانش آموزان و مدیر مدرسه رضایتی از شیوه برخورد او هنگام آموزش ندارند. او در سفری با تصویری از گذشته خود مواجه می‌شود.

سانس سوم؛ فیلم سینمایی «یادگار جنوب»

سومین سانس پردیس سینمایی ملت برای ساعت ۱۹ در نظر گرفته شده است، در دومین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر، شاهد فیلمی پربازیگر با حضور چهره‌های شناخته شده سینمای ایران است. در واقع پدرام پورامیری و حسین دوماری در جدیدترین تجربه سینمایی خود فیلم «یادگار جنوب» را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده کرده‌اند.

«یادگار جنوب» یک فیلم عاشقانه است که در تهران، گرمسار و قشم فیلمبرداری شده و در آن بازیگرانی چون وحید رهبانی، الناز شاکردوست، پژمان جمشیدی، مسعود کرامتی، سحر دولتشاهی و صابر ابر حضور دارند و تهیه کنندگی آن را مجتبی رشوند برعهده داشته است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است