بابایی: فیلم را در دوران التهابات ساختیم چون فرهنگ تعطیل بردار نیست | پایگاه خبری صبا
امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۳۴

بابایی: فیلم را در دوران التهابات ساختیم چون فرهنگ تعطیل بردار نیست

تهیه کننده فیلم سینمایی «بعد از رفتن» در نشست خبری این فیلم از زمان کم عوامل برای ساخت اثر گفت.

به گزارش خبرنگار سینما صبا، بابایی تهیه کننده فیلم سینمایی «بعد از رفتن» درباره زمان تولید فیلم گفت: فکر می‌کنم آخرین فیلمی بودیم که برای جشنواره فجر تولید را آغاز کردیم.

وی افزود: اوایل آذر ماه بود که کلید فیلمبرداری را زدیم و به جشنواره رسیدیم. جای دارد از همه عوامل برای زحمتی که کشیدند تشکر کنم. در زمان بسیار کمی تولید را به سرانجام رساندیم.

محمد برادران جلوه ویژه بصری درباره فعالیت همکارانش در سال‌های اخیر سینما بیان کرد: جلوه‌های ویژه باید چیز جدیدی به فیلم اضافه کند. در سال‌های اخیر کار جلوه ویژه تمیز کردن کثیف کاری ها بود، اما جلوه ویژه باید به فیلم کمک کند. جلوه ویژه وظیفه جبران اشتباهات تولید، جمع کردن اشتباهات تهیه کننده و خدمت کردن به او نیست.

نجاتی کارگردان فیلم «بعد از رفتن» درباره انتخاب بازیگران گفت: انتخاب بازیگران یکی از جدی ترین چالش های فیلمسازان در ایران است؛ چراکه انبوهی از تولیدات شبکه نمایش خانگی وجود دارد و بازیگران مشغول کار هستند.

وی افزود: اگر یگ بازیگر مشهور حضور در کار را بپذیرند بقیه بازیگران به دلیل انتخاب آن بازیگر اعتماد می‌کنند و به پروژه اضافه می‌شود.

بابایی در ادامه درباره علت بازی برخی بازیگران در فیلم در دوران التهابات اجتماعی و عدم حضور همان بازیگران در نشست خبری اظهار کرد: این بخشی از دموکراسی است. شاید کسی دوست داشته باشد به نشست خبری و جشنواره بیاید و فرد دیگری نخواهد. این عین دموکراسی است. ما به بازیگران زمان نشست را اعلام کردیم اما به کسی برای آمدن زنگ نزدیم. بله در دوره التهابات فیلم ساخته شد. برخی می گفتند در این دوره باید فیلم ساخت؟ می گفتم بله. کار فرهنگی تعطیل بردار نیست. ساعت ها گپ زدیم و به این نتیجه رسیدیم باید فیلم بسازیم.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است