وزیرارشاد: امیدوارم جشنواره موسیقی فجر هم مثل سینما و تئاتر فجر باشکوه و پرشور باشد | پایگاه خبری صبا
امروز ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۶

وزیرارشاد: امیدوارم جشنواره موسیقی فجر هم مثل سینما و تئاتر فجر باشکوه و پرشور باشد

محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه به دنبال فراهم کردن شرایطی برای حضور حداکثری مردم و علاقمندان در برنامه‌های فرهنگی و هنری هستیم، گفت: امیدواریم سی و هشتمین دوره جشنواره موسیقی فجر نیز همانند رویدادهای فیلم و تئاتر فجر با شکوه و حضور پرشور مردم و علاقمندان برگزار شود. 

به گزارش صبا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران در خصوص برپایی جشنواره موسیقی فجر گفت: سی و هشتمین دوره جشنواره موسیقی فجر از همه نظر آماده برپایی است و این رویداد از ۲۸ بهمن ماه در بخش های مختلف در تهران و سایر شهرستا‌ن‌ها برگزار خواهد شد.

وی در ادامه گفت: با توجه به تمهیدات درنظر گرفته شده امیدواریم سی و هشتمین دوره جشنواره موسیقی فجر نیز همانند رویدادهای فیلم و تئاتر فجر با شکوه و حضور پرشور مردم و علاقمندان برگزار شود.
اسماعیلی با اشاره به برپایی پرشور چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر گفت: این دوره از جشنواره در تمامی جهات با موفقیت به سرانجام رسید و تمام سیاستگذاری های  قانونی وزارت فرهنگ در جشنواره چهل و یکم به خوبی رعایت شد.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه جشنواره چهل و یکم به عنوان جشن باشکوه فرهنگی هنری مردم ایران به خوبی برگزار شد، تصریح کرد: با توجه به استقبال پرشور مردم سراسر کشور از این دوره از جشنواره باید گفت، جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نقطه اوج و عطف خود بیش از گذشته نزدیک شده است و  جشنواره چهل و یکم فجر به پرشکوه‌ترین ادوار جشنواره بدل شد.
همچنین محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه وزارت فرهنگ در دوره جدید به دنبال فراهم کردن شرایطی برای حضور حداکثری مردم و علاقمندان در برنامه های فرهنگی و هنری است، گفت: در این خصوص سپردن فعالیت های فرهنگی و هنری به دست مردم از برنامه های اصلی وزارتخانه به شمار می‌رود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است