معین زندی: وقت نداشتیم تمرین کنیم/ همراهی مردم از «روزهای رفته» تا «هوای تو» | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۱۰
صبا گزارش می‌دهد؛

معین زندی: وقت نداشتیم تمرین کنیم/ همراهی مردم از «روزهای رفته» تا «هوای تو»

معین زندی یکم اسفندماه روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران رفت و از «چه حیف» تا «روزهای رفته» را خواند و از «پدرخوانده» و «پرسه» امتناع کرد.

به گزارش خبرنگار موسیقی صبا، شب گذشته یکم اسفندماه ۱۴۰۱ کنسرت معین زندی خواننده پاپ ایرانی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.

گروه زندی که به گفته خودشان برای روی صحنه رفتن در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر تمرین نکرده بودند ساعت ۱۹:۱۵ با ساندچک کار خود را آغاز کردند.

در دقایق ابتدایی این کنسرت خالی بودن صندلی ها به چشم می آمد اما تا پایان این رویداد مخاطبان بیشتری به مهمانی معین زد آمدند.

معین زندی زمانی که روی استیج آمد نمی دانست چگونه باید با مخاطبان ارتباط بگیرد و پشت میکروفون گفت: «سلام کردن به شما سخته، نمی دانم چگونه باید این کار را انجام دهم، سلام!»

زندی پس از سلام کردن با دوستدارانش آهنگ های «همدست»، «هیچ»، «شاید دلت تنگ شده توام»، «جاده هراز»، «سر صبح»، «من عاشقتم هنوزم» را اجرا کرد.

این خواننده همچنین عنوان کرد: «وقت نداشتیم تمرین کنیم اگر سوتی یا هر چیزی بود به بزرگی خودتان ببخشید و کم این اجرا را به بزرگی خودتان ببخشید! »

معین زد در ادامه «چه حیف»، «هوای تو»، «دلم برات تنگ می شه» و در پایان آهنگ قدیمی خود را با عنوان «روزهای رفته» خواند.

در این کنسرت پدر، مادر، مادربزرگم و برادر معین زندی حضور داشتند و او آن ‌ها را به مخاطبان معرفی کرد.

این خواننده که بسیار هم در آهنگ‌های خود از دکلمه استفاده می کند تقریبا بعد از اچرای هر آهنگ  یک دکلمه چندخطی معروف خود را هم می خواند.

علی رغم اینکه مخاطبان از معین زندی خواستند که آهنگ «پدرخوانده» و «پرسه» را بخواند، او از این کار امتناع کرد و در یک ساعت و ربع پرونده اجرای خود در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر را بست.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است