رونمایی از سلام فرمانده ۲ در آستانه نیمه شعبان | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۲

رونمایی از سلام فرمانده ۲ در آستانه نیمه شعبان

سرود «سلام فرمانده ۲» در آستانه نیمه شعبان سالروز میلاد امام زمان (عج) به عنوان اثر جدید گروه ماح [ملت امام حسین(ع)] جمعه ۱۲ اسفندماه ساعت ۲۰ رونمایی و برای نخستین‌بار از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.

 

به گزارش صبا، سرود «سلام فرمانده ۲» در آستانه نیمه شعبان سالروز میلاد امام زمان (عج) به عنوان اثر جدید گروه ماح [ملت امام حسین(ع)] جمعه ۱۲ اسفندماه ساعت ۲۰ رونمایی و برای نخستین‌بار از شبکه سوم سیما پخش می‌شود. نماهنگ این سرود با حضور ۱۰ هزار کودک و نوجوان از سراسر کشور در مسجد مقدس جمکران ضبط شده است.

این سرود به عنوان محصول جدید گروه ماح با نوای ابوذر روحی و همراهی گروه‌های سرود تهیه شده است که نماهنگ آن با حضور ۱۰ هزار کودک و نوجوان از سراسر کشور در مسجد مقدس جمکران ضبط شده است.

بناست با رونمایی این سرود، اجتماعات «سلام فرمانده» با همکاری شعب استانی گروه ماح  در شهرهای مختلف کشور برگزار شود که براساس شنیده‌ها اولین اجتماع در استان یزد برگزار خواهد شد.

نسخه نخست سرود «سلام فرمانده» کاری از گروه «ماح» «ملت امام حسین (ع)» در لنگرود است که با شعری از سیدمهدی بنی‌هاشمی لنگرودی و اجرای ابوذر روحی به تهیه‌کنندگی حجت‌الاسلام سعید نعیمی، ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۰ مصادف با نیمه شعبان برای نخستین بار در شهر لنگرود استان گیلان پخش شد. تاکنون نسخه‌های بسیاری اعم از آذربایجانی، کردی، ترکی، عربی بحرینی، عربی عراقی، عربی لبنانی، پاکستانی، انگلیسی، فرانسوی و … از این سرود تولید شده است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است