پیام تشکر حجت‌الاسلام قمی از دست‌اندرکاران جشنواره فیلم ۱۰۰ | پایگاه خبری صبا
امروز ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۶

پیام تشکر حجت‌الاسلام قمی از دست‌اندرکاران جشنواره فیلم ۱۰۰

حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی پیامی را حطاب به دست اندرکاران جشنواره فیلم ۱۰۰ متشر کرد.


به گزارش صبا، متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

سیزدهمین جشنواره فیلم صد علاوه بر افزایش قابل توجه کیفیت در اجرا و برگزاری، و مشارکت قابل توجه آثار بخش بین‌الملل، میزبان خیل جوانان مشتاق هنرمند از سراسر سرزمین عزیزمان بود؛ جوانانی که هم از حیث کمیّت حدنصاب تازه‌ای در تمام ادوار این جشنواره رقم زدند و هم از حیث کیفیت آثار، خلّاق هستند و پویا و پرانگیزه. جوانانی که نویدبخش هوای تازه‌ای در سینمای ایران هستند که دیگر محدود به گعده‌های محدود در پایتخت نیست و قدم را از تهران فرا نهاده و به تمام استانهای این دیار پهناور و عزیز تعلق دارد.

نباید فراموش کنیم در واپسین روزهای سالی که برخی بر طبل تفرقه و تحریم هنر می کوبیدند، حضور گسترده علاقمندان و اهالی تازه‌نفس سینما در جشنواره فیلم ۱۰۰ و سالن‌های مملو از جمعیت دیگر بار ثابت کرد که هنر تحریم شدنی نیست  و این جنس رفتارهای سلبی جایی در فرهنگ مترقی ایرانیان ندارد.

اینجانب به خواهران و برادرانم در دبیرخانه جشنواره و هیئت محترم داوران، سازمان سینمایی سوره و حوزه هنری انقلاب اسلامی بابت برگزاری باکیفیت و مطلوب این جشنواره خداقوت می گویم و برای تک تک هنرمندانِ حاضر در جشنواره آینده ای روشن به نور پروردگار مسئلت دارم.

محمّد قمی
۱۳ اسفند ۱۴۰۱

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است