نمایش «رولت روسی» روی صحنه می‌رود | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۵

نمایش «رولت روسی» روی صحنه می‌رود

فرهنگسرای بهمن همزمان با خجسته ایام نیمه شعبان با مشارکت گروه هنری مسلم نمایش «رولت روسی» را در مرکز همایش های بین المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن، روی صحنه می‌برد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن؛ نمایش «رولت روسی» به نویسندگی محمد علوی نهاد وکارگردانی مسعود اسماعیلی و بازی محسن تقی‌ زاده و امیرحسین آلادپوش، جدیدترین و متفاوت ترین اثر نمایشی گروه فرهنگی هنری مسلم ۱۶ تا نوزدهم اسفند ماه جاری در ۲ سانس ۱۹:۰۰ و ۲۱:۳۰ در مرکز همایش های بین المللی شهید آوینی فرهنگسرای بهمن به روی صحنه می رود.

در خلاصله داستان این اثر نمایشی آمده است: دکتری بد اقبال مجبور است برای اثبات حرفش با جان خود بازی کند و در اثنای گفتگویی نفس گیر متوجه رفتارهای بیمارگونه مراجع خود می شود و تصمیم می‌گیرد که ….
 «رولت روسی» حکایت معروف بازی مرگبار و دهشتناکی است که آن قدر تکرار می‌شود تا یکی از  دو طرف بازی به قتل برسد.
علاقه مندان می توانند برای اطلاع از شیوه نامه رزرو کارت ورودی به نشانی اینترنتی http://app.moslemgroup.ir مراجعه کرده و سپس برای تماشای نمایش به نشانی: بزرگراه نواب جنوب، میدان بهمن، خیابان شهید وفایی، فرهنگسرای بهمن مراجعه کنند، یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۵۵۰۵۸۸۹۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است